Trabzonspor Onur'la anlaştı

Trabzonspor Kulübü, kalecisi Onur Recep Kıvrak'ın sözleşmesinin 2017-2018 sezonu sonuna uzatılması konusunda anlaşma sağlandığını duyurdu.

Trabzonspor Onur'la anlaştı

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yaplan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz ve takım kaptanımız Onur Recep Kıvrak ile 2013-2014 futbol sezonu ikinci yarısından itibaren geçerli olmak üzere, mevcut sözleşmenin tadili ve süresinin 2017-2018 futbol sezonu sonuna kadar uzatılması konusunda anlaşma sağlanmıştır" ifadesine yer verildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Kalecimiz Onur Kıvrak ile görüşmemiz şehre ve ilkelerine uyan, Başkanımızın tavrıyla örtüşen, sadece Trabzonspor'un kaptanı değil, aynı zamanda onuru olan kalecimize yakışır bir şekilde gerçekleşmiştir.

Kamuoyunda konuşulanların önünü kesmek adına, Onur'a değer biçilemediğinden Trabzonspor anlayışına uymayan, 'belli bir bonservis bedeli ile serbest kalma' maddesi de kaldırılmıştır. Onur'a ve Trabzonspor'a yakışan da buydu. Onur, uzun yıllar hem kaleci hem de kaptan olarak takım arkadaşlarıyla birlikte camiamızın hedeflerine hızlı ve emin adımlarla koşacaktır."

Bordo-mavili kulübün, Onur Recep Kıvrak ile 2015-2016 sezonu sonuna kadar sözleşmesi bulunuyordu. Sözleşmede 7,5 milyon avro bonservis bedeli ödenmesi halinde oyuncunun serbest kalacağına dair bir madde bulunuyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *