Trabzonspor Henrique'ye sarıldı

Kasımpaşa maçında Janko'nun etkisiz kalışı, Emre Güral'ın ise sakatlıktan yeni çıkması nedeniyle Brezilyalı futbolcu Henrique, Elazığspor maçı öncesi yeniden bordo mavili takımın forvetteki en önemli kozu oldu.

Trabzonspor Henrique'ye sarıldı

Trabzonspor'da gerçekleşmeyen forvet transferi nedeniyle gol yollarında yaşanan sıkıntı Kasımpaşa maçında gün yüzüne çıktı. Sakatlığı nedeniyle ülkesine giden Henrique'nin yokluğunda Kasımpaşa maçında görev alan Janko'nun performansı ise hayal kırıklığı yaşattı. Emre Güral'ın da geçirdiği rahatsızlığın ardından henüz istenilen seviyeye gelememesi nedeniyle teknik sorumlu Hami Mandıralı, hafta sonunda deplasmanda oynanacak olan Elazığspor maçı öncesi Brezilyalı golcü Henrique'ye sarıldı. Sağlık ekibinden futbolcuyu Elazığspor maçını yetiştirmelerini isteyen Mandıralı, zorlu karşılaşmada Henrique'yi tek forvet olarak oynatmayı planlıyor.

MUSTAFA AKBAŞ: "TRABZONSPOR'DA FORMA GİYMEK RÜYA GİBİ"

Trabzonspor'da teknik sorumlu Hami Mandıralı'nın savunmanın solunda görevlendirdiği Mustafa Akbaş, bordo mavili formayı giymenin kendisi için rüya gibi olduğunu söyledi. Devre arasında geldiği takıma kısa sürede uyum sağladığını belirten Mustafa, şöyle konuştu:

"1461 Trabzon'da oynarken hep Trabzonspor'u hayal ediyoruz. Aynı tesislerde kalıyoruz ama Trabzonspor çok farklı bir dünya. Şimdi bu dünyanın içerisindeyim ve forma giyiyorum. Buna zaman zaman kendim bile inanamasam da şu anda devamlı görev alıyorum. Trabzonspor gibi bir takımda hiç kimsenin forması garanti değildir. Dolayısıyla bende formamı korumak ve Trabzonspor'a daha çok katkı sağlamak için çok çalışıyorum."(DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

76 − 75 =