Trabzonspor, 15. başkanını seçiyor

Trabzonspor’un Olağanüstü Genel Kurulu başladı. 26 Mayıs’ta yapılacak olan seçimle tamamlanacak genel kurulda Emre Aksoy, Hakan Kulaçoğlu, İbrahim Hacıosmanoğlu, Metin Atasoy ve Muharrem Usta yarışacak.

Trabzonspor, 15. başkanını seçiyor
TRABZONSPOR’DA BUGÜNE KADAR 14 BAŞKAN GÖREV ALDI
Trabzonspor, genel kurulda tarihindeki 15'inci başkanını seçecek. Bordo-mavili kulüpte bugüne kadar 14 başkan görev aldı.

Görev alan başkanların isimleri ise şöyle; Ali Osman Ulusoy, Rıfat Dedeoğlu, Suat Oyman, Salih Erdem, Şamil Ekinci, Ahmet Celal Ataman, Mustafa Günaydın, Mehmet Ali Yılmaz, Mazhar Afacan, Faruk Nafiz Özak, Özkan Sümer, Atay Aktuğ, Nuri Albayrak ve Sadri Şener başkan olarak görev yapmıştı. Genel kurulda, Karadeniz kulübünün 43'üncü yönetim kurulu göreve gelecek.

67'İNCİ GENEL KURUL OLACAK
1967’de kurulan Trabzonspor 46 yıllık tarihinde 67’inci genel kurulu yapılacak. Bordo-mavililerde bugüne dek 70 genel kurul çağrısı yapılırken, seçimli olan 3 genel kurul iptal edildi. 43 Olağan Genel Kurul gerçekleştirilirken, hafta sonundaki genel kurul Karadeniz kulübünün 24'üncü olağanüstü genel kurulu olacak.

GÜNDEM
Trabzonspor Olağanüstü Genel Kurulu’nun ilk gününde Genel Kurul Divanın oluşturulması, Gündemini genel kurula sunulması, yönetim kurulu idari ve mali raporlarının okunup görüşülmesi, denetleme kurulunun raporlarının okunup görüşülmesi, yönetim kurulu raporlarının ibrası, tüzüğün 68. maddesinde dayalı geçici bir maddenin edilmesi ve dilek ve temennilerin sunulmasıyla ilk gün son bulacak.

2. GÜN
Başkan ve başkan adaylarının konuşması, başkan yönetim kurulu, denetleme kurulu ve diğer kulların asil ve yedek üyelerinin seçimi ile son bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir