Terim'in gözüne giren 2 futbolcu

K.İrlanda ve Belarus maçlarında Milli Takım'ın yeni isimlerinden Bilal Kısa ile Tarık Çamdal'ın Teknik Direktör Fatih Terim'in gözüne girdiği öğrenildi.

Terim'in gözüne giren 2 futbolcu

A Milli Takım ile uzun vadeli sözleşme imzalayan ve yola "reform" parolasıyla çıkan teknik direktör Fatih Terim, Kuzey İrlanda ve Belarus maçlarında ilk kez forma verdiği oyuncularla teke tek görüştü. Ünlü

hoca, Belarus maçı sonrasında yaptığı toplantıda, yenileri hem övdü, hem de eleştirdi.

Mersin'deki toplantıda Terim'in, "Bu kapının herkese açık olduğunu gösterdiniz. Öncelikle özverinize teşekkür ederim. 10 gün süreyle iyi bir hazırlık kampı gerçekleştirdik. Eksikliklerinizi biliyorsunuz, bu yönünüzü ancak ve ancak takımlarınızda çok çalışarak, performansınızı iki katına çıkararak giderebilirsiniz. Milli Takım'ın üst düzey bir mücadele gerektirdiğini asla unutmayın. Burası performansını yüzde yüz sahaya yansıtan oyuncuların yeridir. Burada kalıcı olmak sizlerin elinizde. Burada ilkleri yaşadınız. Şimdi takımlarınıza gidin, daha çok çalışın, açıklarınızı kapatın. Uzun süre birarada olmayacağız, ancak gözüm hepinizin üzerinde olacak. Milli maçların oynanacağı o gün, o tarihte kim iyi olur, kim fazla katkı yaparsa, formayı o giyer. Bu kapı sizin ve sizler gibi yetenekli oyunculara daima açıktır, bunu asla unutmayın "ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Öte yandan yapılan iki hazırlık maçı sonrasında teknik direktör Fatih Terim'in kantarında, Akhisarspor'lu Bilal Kısa ile Eskişehirspor'un çok yönlü oyuncusu Tarık Çamdal'ın ağır bastığı kaydedildi. İki oyuncunun performanslarının devamı halinde, Milli Takım'da yerlerinin garanti olduğu da vurgulandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir