Terim, 'Kazanmaktan başka çaremiz yok'

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Estonya maçını kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını söyledi.

Terim, 'Kazanmaktan başka çaremiz yok'

Terim, maç öncesi 5 Ocak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Savaş Çokduygulu'nun sorularını yanıtladı. Maçla ilgili yorumlarda bulunan Terim, beraberlik ya da mağlubiyet şanslarının olmadığını ve tek hedeflerinin kazanmak olduğunu söyledi.Futbolcularının da bunun bilincinde olduğunu ifade eden Terim, “Karşımızda fiziki gücü yüksek bir takım var. Ancak futbolcularıma güveniyorum. Andora ve Romanya maçı bizi ümitlendirdi. Sahaya çıkıp rakibimizi yeneceğiz. Kazanmaktan başka çaremiz yok. Çocuklarımız bunu başaracak güçte” dedi.
Estonya'nın Hollanda'ya yenilmesi durumunda sonucun Hollanda'ya kalacağını vurgulayan Terim, “Ama yeter mi bilmiyorum. Rakibimizin mutlaka maç kaybetmesi gerekiyor. Sonuç olarak kazanacak güçteyiz. Biz de Hollanda'yı yenersek biter mi bilmiyorum” diye konuştu.
Bu arada, A Milli Futbol Takımı Protokol Müdürlüğü'ne Fahri Yılmaz getirildi. Fatih Terim ile olan kadim dostluğuyla da bilinen Fahri Yılmaz, Galatasaray Kulüp Müdürlüğü'nden istifa ederek protokol müdürlüğü görevini üstlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 6