Taraftarın önünde imza atacak

Eskişehirspor Teknik Direktör sorununu Ertuğrul Sağlam ile anlaşarak çözdü.

Taraftarın önünde imza atacak

Bugün Vali Hanefi Demirkol tesislerinde yapılan kısa görüşme sonrasında basının karşına geçen Eskişehirspor’un yeni Başkanı Mesut Hoşcan ile Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Açıklamada Sağlam’ın Cuma günü saat 19.30’da Atatürk Stadyumunda taraftarın önünde imza atacağı belirtildi.

Basın toplantısında kısa bir açıklama yapan Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan, pazartesi günü görevi aldıktan sonra hemen toplantı yaparak karalar aldıklarını söyledi. Hoşcan "Öncelikli konu Eskişehirspor ile ilgili Ersun Yanal’la kendi aramızda karşılıklı fesih işlemimizi bitirdik ve teşekkür ettik. Yeni hocamız sağlam hoca buluruz dedik, Ertuğrul Sağlam hocayı bulduk. Ertuğrul Sağlam ve ekibi göreve başlayacak. Cuma günü 19.30’da stadyumda imza töreni yapacağız. Tüm taraftarımızı bekliyoruz” dedi.

ERTUĞRUL SAĞLAM: “KÖKLÜ BİR CAMİADA GÖREV YAPMANIN HEYECANINI YAŞIYORUM”

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ise köklü bir kulüpte görev alacağı için heyecanlı olduğunu belirtti. Sağlam şunları söyledi:

“Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine kendi görevlerini hayırlı uğurlu olsun diyorum. Kendileri göreve geldikten sonra antrenörlükle ilgili bana istekte bulundular. Bana teklif yapan tüm kulüplere teşekkür ediyorum. Bursaspor’dan ayrıldıktan sonra açıkçası hiç bir takımla görüşmedim. Ta ki Eskişehirspor teklifine kadar. Futbol kültürüne sahip, şehri, taraftarı futbola tutkuyla bağlı, kendine has futbol kültürü olan, Türk futboluna damga vurmuş, başarılara imza atmış köklü bir camiada görev yapmanın heyecanını yaşıyorum. İsmim Eskişehirspor ile gündeme geldiği günden itibaren bu şehirdeki ve taraftardaki coşku ve heyecanı çok yakından hissetmeye başladım. Açıkçası bu beni gelecek adına heyecanlandırdı. Başkanla ve yönetimle her konuda anlaştık. İnşallah Cuma günü coşkulu taraftarın önünde imza atacağız. Ekip arkadaşlarımla beraber Eskişehirspor’un başarısı için tüm enerjimizi ortaya koyacağız. Çok güzel günleri hep beraber tüm mutlulukları çok büyük başarıları birlikte yaşayacağımızı ümit ederek hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir