Survivor'dan mili takıma

Türkiye’deki birçok yarışma programı ve dizide oynayan Hakan Hatipoğlu, Akdeniz Oyunları’nda yarı finale kadar çıkan Sutopu Milli Takımı’nda ter döküyor.

Survivor'dan mili takıma

Yeni bir takım olmasına rağmen Akdeniz Oyunları'nda yarı finale kadar ilerleyen Türkiye Sutopu Milli Takımı, büyük alkış aldı.

Birçok genç sporcuya sahip olan milli takımda, Türkiye'nin yakından tanıdığı bir isim de bulunuyor. Adını 'Survivor' ve 'Var Mısın Yok Musun' yarışmalarıyla duyuran, 'Behzat Ç.' dizisindeki oyunculuk performansıyla büyük beğeni toplayan Hakan Hatipoğlu da hem sutopunun, hem de milli takımın başarılı bir temsilcisi.

Milli takımın, yarı final mücadelesinde Sırbistan'a 9-8 yenildiği maçta mücadele eden Hatipoğlu, seyircilerin büyük ilgisi ile karşılaştı.

‘Survivor Hakan' olarak tanınan Hatipoğlu, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, televizyon kariyerine başlamadan önce de sutopu sporuyla ilgilendiğini söyledi.

Hatipoğlu, Sırbistan maçında ellerinden geleni yapmalarına rağmen mağlup olduklarını ifade ederek, genç ve yeni bir takım olduklarını, başarılı olacaklarına inandıklarını belirtti.

Akdeniz Oyunları'na da değinen Hatipoğlu, “Biz burada sadece sporcu mücadele etmiyoruz, aynı zamanda ev sahibiyiz. Dışarıdan gelen sporculara karşı sorumluluklarımız var. Tesis iyi, yemekler iyi, ulaşım iyi, hiçbir sıkıntı yok. 2020 Olimpiyatları için burası gerçekten çok iyi bir prova oldu. Özellikle açılış törenini ve tesisleri gördüğümüzde biz çok etkilendik. 18 aylık bir sürede mersin gibi tamda spor alt yapısı olmayan bir kenti bu hale getirdiysek devlet olarak 2020 için İstanbul'u da yaparız diye düşünüyorum” dedi.
Hatipoğlu, maçta kendisine yönelik ilgiyi ise şöyle değerlendirdi:

“İnsanlar televizyonda gördüklerine ilgi gösteriyorlar. Biz de tabi ki onlara fotoğraf çektiriyoruz, sohbet ediyoruz. Bende seviyorum sohbetleri, fotoğraf çektirmeyi. Elimden geldiği kadar bu keyfi yaşamak istiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.