Sneijder'den Jose Mourinho itirafı

Galatasaray'ın Hollandalı oyuncusu Wesley Sneijder, Slovenya kampında basına açıklamada bulundu.

Sneijder'den Jose Mourinho itirafı

"Antrenmanlarımız çok yoğun geçiyor. Kendi performansımdan da takımın performansından da memnuniyet duyuyorum" diyen Sneijder açıklamalarına şu şekilde devam etti:

"10 numara benim için önemliydi. Kariyerim boyunca giydiğim bir numara. Kendimi iyi hissettiğim bir numara. Felipe Melo 10 numaralı formayı iki senedir layığıyla taşıyordu. Kibarlık göstererek o formayı bana verdi ama ne olursa olsun bu bir numara. Sahada gösterilen performans çok daha önemli. Sonuç olarak da forvet arkası kendimi oldukça rahat hissettiğim bir pozisyon."

"Geçen sene zor bir sezondu. Uzun bir dönem oynamamıştım. Zor da bir lige gelmiştim. Bir adaptasyon süreci yaşadım. Bir de sakatlık geçirdim. Yüzde yüzümü veremedim. Benim istediğim yüzde yüzden fazlasını bu camiaya vermek. Bunun için de elimden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyorum."

Süper Lig - Sneijder cevapladı: Chelsea

"Inter'den sonra kariyerimde bir adım daha ileri atmak istiyorum. Galatasaray'da bunu başardığımı düşünüyorum. Buraya geldiğim için memnunum. Galatasaray her sene şampiyonluğa oynayan, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden bir camia."

"Mourinho ile tabii ki görüşüyorum ama bu arkadaşlıktan öte değil. Aramızda herhangi bir transfer görüşmesi konuşulmadı. Takdir edersiniz ki onunla birlikte Inter'de önemli başarılara imza attık ama onunla konuşmalarımızda Chelsea transferinden hiç bahsetmedik."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir