Slaven Bilic: Beşiktaş için beste yapabilirim

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Slaven Bilic, günün birinde Beşiktaş'a beste hazırlayabileceğini söyledi.

Slaven Bilic: Beşiktaş için beste yapabilirimSiyah - beyazlıların Hırvat Teknik Direktörü Slaven Bilic, BJK TV'ye oyun sisteminden taraftarlara kadar birçok konuda değerlendirmelerde bulundu. BJK Nevzat Demir Tesisleri'nden son derece memnun kaldığını ifade eden Bilic, "Zaten Beşiktaş gibi büyük bir camianın bu tarz imkanlara sahip olduğunu tahmin edebiliyordum. Tesisin kulübün seviyesi ve değerleriyle örtüşen donanıma sahip olduğunu düşünüyorum." dedi.

Teknik direktör olduğu için bütün ligleri takip etmeye çalıştığını da belirten tecrübeli teknik adam Bilic, "Türkiye ligini de yakından takip ediyorum. Hırvatistan milli takımı başında Türkiye ile oynadığımız maçtan sonra Türkiye ligini daha dikkatli izlemeye başladım. Beşiktaş’ta birçok Hırvat oyuncu top koşturdu. Bu nedenle de Beşiktaş’ı yakından takip ediyordum. Beşiktaş’ta gözlemlediğim ilk ve önemli sorun takımın çok gol atmasına karşın kalesinde çok gol görmesi. Bunun üzerine eğilmemiz gerekiyor. Gelişmeye açık bir takıma sahibiz." diye konuştu.

Gelecek sezon nasıl bir sistemle sahaya çıkacakları için ise Bilic, oyuncularla belirli bir zaman geçirdikten sonra belli olacağını kaydetti. Ofansif bir takım oluşturmak istediğini vurgulayan Bilic, "Elimizde iyi bir oyuncu grubu var. Yaratıcı, ofansif gücü yüksek bir takım oluşturmak istiyorum. Muazzam bir taraftar potansiyelimiz var. Onların enerjisini takımın enerjisiyle birleştirerek ortaya total bir enerji çıkarmak istiyoruz. Çalışmak için yeteri kadar zamanımız var." ifadelerini kullandı.

"BEŞİKTAŞ İÇİN BESTE YAPABİLİRİM"

Slaven Bilic, siyah - beyazlı taraftarın dünyaca ünlü bir topluluk olduğunu belirterek, "Beşiktaş taraftarı dünyaca ünlü bir topluluk. Müthiş bir enerjiye sahipler. İstiyorum ki taraftarlarımız bizi zafere başarıya taşıyan itici bir güç olsun. Buraya Beşiktaş’ı zafere ulaştırmaya geldim. Belki günün birinde Beşiktaş için bir beste hazırlarım." diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir