Schumi'nin durumu ciddiyetini koruyor

Kayak yaparken düşerek ağır yara alan ve tedavisi süren Formula 1 pilotu Michael Schumacher'in durumu ciddiyetini koruyor.

Schumi'nin durumu ciddiyetini koruyor

Fransız Alplerinde kayak yaparken düşerek ağır yaralanan ve tedavisi süren efsanevi Formula 1 pilotu Michael Schumacher'in durumu ciddiyetini koruyor.

Grenoble hastanesinde tedavisine devam edilen Alman pilotun durumunda bir değişikliği olmadığı ve hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Schumacher'in kazasıyla ilgili Albertville savcılığı 2 gün önce bir basın toplantısı düzenlemiş ve soruşturmanın seyri hakkında bilgi vermişti.

Toplantıda, savcılık incelemesinde, Schumacher'in normal hızda olduğu belirtilirken pistte de herhangi bir ihmalin gözlenmediği ifade edilmişti. Savcılık, soruşturmanın hala devam ettiğinin altını çizmiş, Alman pilotun kaskına takılı kameranın da uzmanlar tarafından kare kare incelenmekte olduğunu dile getirmişti.

Efsanevi Formula 1 pilotu Michael Schumacher, 29 Aralık'ta Fransız Alpleri'nde yer alan Meribel'de sabah saatlerinde oğluyla kayak yaparken düşmüş, kaskı olmasına rağmen başını taşa çarparak ağır yaralanmıştı.