'Salih oynamak istiyorsa o ismi örnek almalı!'

Fenerbahçe'nin tecrübeli isimleri, Salih'le ilgili önemli yorumlar yaptı.

'Salih oynamak istiyorsa o ismi örnek almalı!'

Genç yıldızın neden forma giyemediğini şu sözlerle özetledi: "Meireles, Baroni, Emre yokken bile oynayamıyorsa sorunu kendisinde aramalı. İdmanda özverili değil. Yetenekli olmak yetmiyor..." "Alper'i örnek almalı. Forvet eksikliğinde bile şans buldu. Salih de formanın ağırlığının farkına varmalı ve buna göre davranmalı..."

Aykut Kocaman döneminde takımın önemli silahlarından biriydi. Ersun Yanal'lı Fenerbahçe'de ise unutulanlar arasına girdi. Sarı-Lacivertliler'in 20 yaşındaki yıldızının Erciyesspor maçında oyuna girerken hocasından yediği fırça, bu oyuncuyla ilgili tartışmaları tekrar gündeme getirdi. Özellikle Fenerbahçe'nin deplasmanda üst üste aldığı yenilgiler sonrası oynatılmaması eleştiri konusu olan Salih için takımın tecrübeli isimleri önemli açıklamalar yapıyor. Genç futbolcunun birlikte forma giydiği ağabeyleri, Salih'in oynamamasının nedenini çarpıcı sözlerle özetliyor. İşte gündeme damgasını vuracak nedenler:

'Sadece yetenekle olmaz'

"Alper oynamasa da idmanlarda temposu düşmüyor. Her zaman forma giyecekmiş gibi. Forvetlerin eksikliğinde kadroya girme şansı buldu. Salih onu örnek almalı. Orta sahada aynı anda Meireles, Baroni ve Emre oynamıyor ve Salih de kadroya giremiyorsa kendisini sorgulamalı. Antrenmanlarda özverili çalışmıyor. Yetenekli olmak yeterli değil. Giydiği formanın ağırlığının farkına varmalı ve buna göre davranmalı."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

41 − 40 =