Ronaldo'dan 'İspanya' açıklaması

İspanyol ekibinden ayrılıp ayrılmayacağına ilişkin sorulara, “Burası bu konuların konuşulacağı uygun yer değil” yanıtını verdi.

Ronaldo'dan 'İspanya' açıklaması

Real Madrid'in dünyaca ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo, Monaco'da lüks bir saat markasının ürün tanıtımına katıldı. Portekizli yıldız, İspanyol ekibinden ayrılıp ayrılmayacağına ilişkin sorulara, “Burası bu konuların konuşulacağı uygun yer değil” yanıtını verdi. Portekizli başarılı futbolcu, saat markası Jacob & Co.'nun Monako'nun başkenti Monte Carlo'da düzenlenen lansmanın ilgi odağı oldu. Spor ve sanat dünyasından çok sayıda ünlünün katıldığı organizasyonda Ronaldo hayranları ile bir araya gelerek fotoğraf çektirdi. Lansmanda gazetecilerin sorularını cevaplayan Ronaldo, geleceğiyle ilgili ne düşündüğü sorusuna, "Burası geleceğimle ilgili konuşmak için çok uygun bir yer değil. Bunu konuşmak için bolca vaktimiz var. Şu an yeni sezona odaklanıyorum, en önemlisi de bu" diye konuştu.

Yıllardır İspanya'da futbol oynadığını ve burada devam etmek istediğini söyleyen Ronaldo, sezona verilen arada ailesi ve arkadaşlarıyla bir araya gelerek dinlendiğini söyledi.

Ronaldo, Nike ve Armani'nin ardından geçtiğimiz Nisan ayında Jacob & Co.'nun marka yüzü olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir