Ronaldo kararını açıkladı...

Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo’nun Juventus’ta mutsuz olduğu ve kulüpten ayrılmak istediğini takım arkadaşlarına ilettiği ortaya çıktı.

Ronaldo'nun yeni adresinin neresi olacağı merak ediliyor. Menajeri Jorge Mendes, Manchester City ile görüştükten sonra dün acil bir şekilde Torino’ya geri döndü. İşte Manchester City'nin teklifi...

Cristiano Ronaldo'nun yeni adresi Premier Lig mi oluyor? Portekizli yıldızın bir süredir Juventus'ta mutsuz olduğu ve takımdan ayrılmak istediği iddia ediliyordu.
Ronaldo'nun adı Messi transferi sonrası PSG ile de anılmaya başladı. Fakat Ronaldo'yu yakından takip eden bir diğer takım da Manchester City.

RONALDO'NUN MENAJERİ APAR TOPAR TORİNO'YA GELDİ!

Sky İtalia haberine göre, Cristiano Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes, Manchester City ile transfer görüşmeleri sırasında acil olarak Ronaldo ve Juventus ile görüşmek için Torino'ya geri döndü.

İspanyol AS gazetesinin bir haberine göre de Cristiano Ronaldo, Manchester City ile anlaşmaya vardı.

RONALDO GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKTI

La Gazzetta Dello Sport, Ronaldo gerçeğini ortaya çıkardı. İtalyan gazetesinde yer alan habere göre, Ronaldo takım arkadaşlarına kulüpten ayrılmak istediğini iletti.

MANCHESTER UNİTED GERÇEĞİ...

Haberde, Manchester United'ın Ronaldo'ya haftalık 330 bin pound kazanacağı 2 yıllık sözleşme teklif yapmak istediği iddia edildi. Fakat bu transfer Manchester United'ın Jadon Sancho'ya ağırlık vermesinden dolayı gerçekleşmedi. Jadon Sancho da 73 milyon sterlin karşılığında Manchester United'a transfer oldu..

MANCHESTER CİTY TEKLİF YAPMAYA HAZIRLANIYOR

Tottenham'ın Harry Kane için 190 milyon Euro istemesinin ardından transferden vazgeçen Manchester City rotasını Ronaldo'ya çevirdi ve oyuncuyu transferi bitirmek için teklif yapmaya hazırlandığı ifade ediliyor.

SAATLER İÇERİSİNDE TRANSFER GELİŞMESİ YAŞANABİLİR

Bir İddia da Mundo Deportivo'dan geldi. Haberde, Ronaldo'nun da Manchester City gitmek istediği ve transferle ilgili saatler içerisinde gelişmelerin yaşanabileceği ifade edildi.

MANCHESTER CİTY RONALDO'YA YILLIK 15 MİLYON EURO TEKLİF ETMEYİ PLANLIYOR

Manchester City'nin Ronaldo'ya yapacağı teklifin detayları belli olmaya başladı. İngiliz ekibi Ronaldo'ya 2 yıl için 30 milyon euro kazanacağı bir teklifi yapmaya hazırlanıyor.

JUVENTUS ŞART KOYDU

İtalyan medyasından da transferle ilgili gelişmeler aktarılıyor. İtalyan gazeteci Fabrizio Romano'nun aktardığı bilgilere göre, Juventus yönetimi, Cristiano Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes ile yapılan görüşmede Ronaldo'nun bonservissiz şekilde takımdan ayrılmasına izin vermeyeceklerini tekrarladı.

28-30 MİLYON EURO'LUK BİR ÜCRET TALEP EDİLİYOR

Juventus'a, Ronaldo için henüz bir teklif yapılmadı. Juventus Ronaldo için yıllık 28-30 milyon euro arasında bir ücret talep ediyor.

Tutto Sport, Juventus ile Manchester City'nin Ronaldo-Gabriel Jesus takasına sıcak baktığını yazdı.

Böylece İtalyan ekibi hem Ronaldo'nun maaş yükünden kurtulmak hem de Jesus'la Ronaldo'nun yerini doldurmayı planlıyor.

Jack Grealish'i 118 milyon euro'ya kadrosuna katan City'nin Kane için yeterli bütçesinin olmadığı ve Ronaldo'ya yöneldiği iddia ediliyor.