Ronaldinho Geliyor! "İhtiyarladı" diyenler haklı mı?

cebi-ronaldinho-ile-anlastikBeşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ronaldinho'nun menajeri Assis ile anlaştıklarını ve Brezilyalı futbolcunun artık Atletico Mineiro'yu ikna etmek için çalıştığını söyledi.

Beşiktaş'ın Ronaldinho sevdası bitmek bilmiyor. Bir süredir Siyah-Beyazlı kulübün transfer gündeminde yer alan dünyaca ünlü Brezilyalı yıldız konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Kulübün 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Bugün Gazetesi'ne önemli açıklamalarda bulundu.

Çebi, "Biz, Ronaldinho'yla ağabeyi aracılığıyla anlaştık. Bu anlamda hiçbir sorun yok. Ronaldinho, Beşiktaş'a gelmek istiyor. Fakat sorun şu ki; Ronaldinho kulübü Atletico Miniero'yu ikna etmek zorunda. Temaslarımız tamam. Ronaldinho kulübünü ikna ederse Ağustos'ta Beşiktaş'a gelecek. İkna edemezse bu dosyayı kapatacağız." dedi.

Ronaldinho'nun Beşiktaş'ta oynamak istediğini ifade eden Çebi, "Her şey Ronaldinho'ya bağlı, biz kendisiyle anlaştık. Beşiktaş'ta oynamak istiyor. Kulübünü ikna ederse gelecek. Ağabeyi Rorto de Assis'le el sıkıştık, kendisi Brezilya'ya döndü, en kısa sürede bize haber verecek. Bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir