Ronaldinho cephesinden şok açıklama

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Ronaldinho'nun menajeri, siyah-beyazlılardan teklif almadıklarını iddia etti.

Ronaldinho cephesinden şok açıklamaBeşiktaş'ta futbol genel direktörü Önder Özen'in Brezilyalı dünyaca ünlü yıldız futbolcu Ronaldinho ile görüştüklerini açıklamasının ardından siyah-beyazlı taraftarlar bekleyişe geçti. Ancak Brezilya'dan Ronaldinho ile ilgili olarak şaşırtıcı bir açıklama geldi. Ronaldinho'nun kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Roberto Assis, Brezilya'da yaptığı açıklamada Beşiktaş'tan teklif almadıklarını iddia etti. Siyah-beyazlı yönetimin Ronaldinho için teklif yaptığını açıklamasının ardından Brezilyalı'nın menajerinin böyle ifadeler kullanması kafaları karıştırdı. Brezilya basınında çıkan haberde, bir Türk spor sitesinde Beşiktaş'ın Ronaldinho'ya senelik 14 milyon euro kazanacağı bir sözleşme sunduğu ve bu teklifin de kabul olacağını iddia etmesine yer verildi. Fakat Ronaldinho'nun menajeri Roberto Assis bu iddiayı da yalanladı.

Roberto Assis bu iddiayla ilgili görüşleri sorulduğunda, "Bu nasıl bir şey? Böyle bir teklif yok, sen delisin. Şaka gibi görünüyor. Sen saçma bir şeyden konuşuyor, saçma bir düşünceden bahsediyorsun" diyerek rakamları yalanladı.

Öte yandan haberde 34 yaşındaki futbolcunun 2013 yılının sonunda Atletico Mineiro ile sözleşmesinin biteceği belirtilirken, Brezilyalı yıldızın gelecek ay herhangi bir kulüple ön anlaşam imzalayabileceğine vurgu yapıldı. Ayrıca Atletico Mineiro'nun Ronaldinho'yu bırakmak istemediği iddia edilirken, Brezilyalı yıldızın da 2014 Dünya Kupası kadrosunda yer alabilmek adına kariyerinw ülkesinde devam etmeyi düşündüğü öne sürüldü.