Resmen açıkladı! "Sabri'yi çok isterim"

Kayseri Erciyesspor teknik direktörü Bülent Korkmaz, Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Sabri'yi çok isteyeceğini belirtti.

Kayseri Erciyesspor teknik direktörü Bülent Korkmaz TSYD Ankara Şubesinin düzenlediği dörtlü turnuva için takımıyla birlikte Ankara'ya hareketinden önce konuştu.

Bülent Korkmaz, teknik direktörlük yaşantısı boyunca Galatasaray'dan bu güne kadar çok istediği halde hiç oyuncu alamadığını belirterek, Galatasaray'ın A2 takımıyla antrenmana çıkan eski kaptanı Sabri için "Gelirse başımızın üstünde yeri var. Sabri gibi bir oyuncu istenmez mi?"

PASSOLIG UYARISI VE SABRİ AÇIKLAMASI

Kayseri Erciyesspor kulübü ligin başlamasına az bir süre kala tarafına kombine bilet ve Passolig uyarısında bulundu.

Kulüp Basın sözcüsü Kaan Savruk, "Locaya giren misafirler bile Passolig bileti almak zorunda. Kayseri Erciyesspor'dan kombine bilet alan taraftar karlı çıkar" dedi.

Kayseri'de şu ana kadar 2050 adet Passolig bileti satıldığına dikkati çeken kulüp basın sözcüsü Kaan Savruk, "150 noktada Passolig bileti alınabiliyor. Özellikle Kayseri'de raylı sistem ve belediye otobüs bileti satılan tüm gişelerden sporseverler Passolig bileti alabilir. Geçen yol kombine biletlerimizin en ucuzu kuzey alt için 100 TL idi. Bu yıl Passolig uygulamasıyla bu rakam 170 TL oldu. Bunun 60 TL'si Passolig şirketine gidiyor. Kalan 110 TL ise kulübümüze gelir olarak kaydedilecek. Yani bir anlamda 10 TL zam yapmış olduk. Kombine bilet oldukça avantajlı" şeklinde konuştu.

Kayseri Erciyesspor'un yarın Türkiye Spor Yazarları (TSYD) Ankara Şubesinin düzenlediği 4'lü turnuvada Konyaspor'la karşılaşacağını, mavi siyahlı ekibin 3 kamp döneminde oynadığı 7 karşılaşmada ortaya koyduğu futbolun sevindirici olduğuna dikkati çeken Savruk ,Galatasaraylı Sabri konusunda "Transferlerimiz sürecek. Bir yada iki oyuncu alacağız. Sabri konusunda yakıştırmalar var ama şu ana kadar netleşmiş bir şey yok" diye sözlerini tamamlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir