Pepe için çılgın rakam!

Transfer sezonunun başında Fenerbahçe'ye de önerilen Pepe için Manchester City'nin çılgın bir teklif sunduğu iddia edildi.

Pepe için çılgın rakam!Yaz transfer döneminde sıcak gelişmeler yaşanırken İngiliz devi Manchester City de transfer hamlelerine devam ediyor.

İspanyol basınından Marca gazetesinde yer alan habere göre Real Madrid'de gözden çıkarılan Portekizli savunmacı Kepler Laveran Lima Ferreira (Pepe) için Manchester City devrede.

Manchester City'nin başına geçmesine kısa bir süre kalan teknik direktör Manuel Pellegrini'nin City yöneticilerine verdiği transfer raporunda Pepe de yer alıyor.

İspanyol basının iddiasına göre ise 30 yaşındaki savunmacı için Manchester City'nin Madrid'e teklif edeceği rakam 25 milyon euro. Oyuncuya ise yıllık 7 milyon euro önerileceği iddia ediliyor.

2007 yılında Porto'dan Real Madrid'e 30 milyon euro bonservis bedeli ile transfer olan Pepe Madrid forması altında 138 maça çıktı, 4 gol kaydetti.

Pepe'nin transfer döneminin başında Fenerbahçe'ye önerildiği fakat oyuncunun teknik ekip ve yöneticilerden veto yediği biliniyor.