Özen: "Hoca olmadan idman olmaz"

Teknik direktör sorununu çözemeyen Beşiktaş'ta ilk antrenmanı Önder Özen'in yapması planlanırken duruma başkan el koydu. Orman, sezonun 3 gün geç açılmasını istedi.

Özen: Hoca olmadan idman olmazBeşiktaş'ta teknik direktör krizi bir türlü çözülemedi. Prosinecki'nin Kayserispor'la sözleşme yenilemesinin ardından Siyah-Beyazlılar diğer alternatiflere yöneldi. Fransa'da Paul Le Guen'le buluşan Önder Özen, tecrübeli çalıştırıcıyla şartlar hakkında konuştu. Ancak Le Guen, Beşiktaş'ın kendisine yaptığı teklifi kabul etmedi. Hoca konusunda aceleci davranmayacaklarını belirten Fikret Orman, yeni teknik direktörün Almanya kampı öncesinde belli olacağını ifade etti. 25 Haziran'da top başı yapacak olan Beşiktaş'ta, takımı futbol direktörü Önder Özen'in çalıştırması ve yardımcılığına da geçtiğimiz yıl A2 takım teknik direktörlüğü yapan Erkan Avseren'in gelmesi gündemdeydi. Ancak bunun da önüne başkan Fikret Orman geçti.

3 gün geç başlayın

Ümraniye'de yapılacak olan ilk antrenmanda takımı Önder Özen'in çalıştırması gündeme gelirken, başkan Fikret Orman duruma müdahale etti ve Önder Özen'i aradı. Böyle bir durumun gerçekleşmesinin mümkün olmayacağını belirten Orman, "Biz seni teknik direktör olarak almadık. Senin takımın başında sezonu açmanı istemiyorum. Önce teknik direktör sorunu çözülecek, ardından sezon açılacak. Açılışı 28'inde yapın" dedi. Özen de sezonun 3 gün geç başlayacağını oyunculara iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.