Otyakmaz: "Ziya Erdal bir yere gidemez"

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Galatasaray'dan Ziya Erdal için her hangi bir teklif almadık. Böyle bir teklif gelse de kabul etmeyiz" dedi.

Otyakmaz: Ziya Erdal bir yere gidemezBaşkan Mecnun Otyakmaz, adı Galatasaray ile anılmaya başlanan sol bek oyuncuları Ziya Erdal konusuna açıklık getirdi. Galatasaray Kulübü"nden Ziya Erdal için her hangi bir teklif gelmediğini belirten Başkan Otyakmaz, şöyle devam etti:

"Böyle bir teklif gelse bile bizim Ziya'yı bırakmamız imkansız. Ziya Roberto Carlos'un en beğendiği isimlerin başında geliyor. Büyük kulüplerin futbolcuları ile ilgilenmesi bizi mutlu ediyor. Biz de başarılı bir takım kurmak için çaba harcıyoruz. Bunun için sözleşmesi devam eden hiç bir futbolcumuzu bir yere gönderme gibi bir niyetimiz yok. Ziya Erdal bu takımın iyilerinden bir tanesi. 2016 yılının sonuna kadar Sivasspor ile sözleşmesi var. Ziya'ya böyle bir teklif gelse dahi biz bunu kulüp olarak değerlendirmeye bile almayız. Bunun için en büyük neden ise teknik direktörümüz Roberto Carlos, çünkü Ziya Sivasspor'da en beğendiği futbolcuların başında geliyor. Böyle bir transfere Carlos da izin vermez."