Orman: "Şampiyonluğumuzu Vodafone Arena'da kutlayacağız"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "İnşallah bu sezon sonunda şampiyonluğumuzu Vodafone Arena'da kutlayacağız" dedi.

Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi'nin ekim ayı sayısında yer alan yazısında siyah-beyazlı taraftarlara seslendi.

Yapımı süren Vodafone Arena'nın günden güne yükseldiğini ifade eden Orman, şunları kaydetti:

"Evimizden uzak olarak Süleyman Seba Sezonu'nda ve UEFA Avrupa Ligi'nde mücadelemizi sürdürüyoruz. Amacımız bulunduğumuz her kulvarda en üst noktaya ulaşmak. Bu uzun maratonda başarılı olacağına inandığımız çok iyi bir ekibimiz, çok kaliteli bir kadromuz var. Evimizden uzak olduğumuz bu dönemde, sizleri her maçımızda aynı coşku ve aynı heyecanla görmek istiyorum. Camiamızın desteğini sezon boyunca sürdürmesi, bizi başarıya taşıyacak en önemli etken olacaktır. İnşallah bu sezon sonunda şampiyonluğumuzu Vodafone Arena'da kutlayacağız."

Orman, amatör branşlardaki ve idari alandaki çalışmalarını da aynı aynı ciddiyet ve yoğunlukta sürdürdüklerini söyledi.

Kendisi ve arkadaşlarının hep beraber Beşiktaş için en iyi olanı yapma uğraşı içinde olduklarını vurgulayan Orman, "Stadımız gibi sponsorluklarda da çok mesafe kat ettik. Türkiye 'nin en önemli markalarıyla sponsorluk anlaşmaları imzaladık ve imzalamaya da devam edeceğiz. Böylece önümüzdeki dönemde branşlarımızın sponsorlarını tamamlayacağız. Bütün branşlarda sponsorlarla mücadele edecek olmamız Beşiktaş tarihine de bir ilk olarak geçecektir" değerlendirmesinde bulundu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı, yeni sezon formalarına gösterdikleri ilgi nedeniyle de taraftarlara teşekkür ederek, "Gerek ürünlerimizi gerekse de takımlarımızın kombine kartlarını alarak verdiğiniz destekle emin olun stadımıza bir tuğla da siz koyuyorsunuz, Beşiktaşımızın başarısına ortak oluyorsunuz" dedi.

Orman, Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı'na da değinerek, "Hem Hentbol Süper Ligi'ne Süper Kupa ile başlangıç yaptı hem de başarısını uluslararası alana taşıyarak EHF Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etme hakkı kazandı. Teknik ekibimizi ve oyuncularımızı bu büyük başarılarından dolayı yürekten kutluyorum" ifadesini kullandı.

Taraftarlardan destek isteyen Orman, "Tüm takımlarımızı büyük Beşiktaş sevginiz ve muhteşem coşkunuzla şampiyonluk yolunda sonuna kadar desteklemenizi bekliyor, hepinize tüm sevdiklerinizle mutlu ve sağlıklı bir bayram diliyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

DEMBA BA: HALA YAZABİLECEĞİM BİRÇOK HİKAYE VAR

Beşiktaş Dergisi'nin ekim ayı sayısında röportajı yayımlanan Demba Ba, Chelsea'da oynayarak büyük bir hayalini gerçekleştirdiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Günün birinde Chelsea'de, Manchester United'da, Arsenal'de, Bayern Münih'te oynayabilmenin hayallerini kuruyordum ve bu düşlerimin bir gün gerçeğe dönüşebileceğine dair çok güçlü umutlarım vardı. Chelsea'ye transfer olduğumda hayatımda çok önemli bir basamağı atlamış, hedeflerimde önemli bir fazı yakalamış olduğumu hissettim ve inancımı asla yitirmedim. Şimdi de Beşiktaş'tayım. Bu takımda hala yazabileceğim birçok hikaye var, doldurabileceğim birçok sayfa olduğunu düşünüyorum."

Yıldız futbolcu, saha içinde performansını en üst düzeye çıkartmaya çalıştığını ve arkadaşlarından da bunu beklediğini söyledi. "Onların da ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını ve bütünlüklü bir performans ortaya koyabilmelerini dilerim ki futbolun ruhu olan kolektivizm hayata geçirilebilsin" diyen Senegalli futbolcu, şöyle devam etti:

"Onlarla ilgili bu kadar beklentim varken aynı zamanda onların da özgüvenlerini yükseltebilmek için elimden geleni yapmak isterim. Maç sırasında tüm takım arkadaşlarımı olumlu etkileyerek onları maça motive etmek gibi; kimseyi demoralize etmeden, kırmadan, oyundan düşürmeden maça konsantre olmasını sağlamak gibi birbirimize karşı sorumluluklarımız var çünkü biz bir takımız."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir