Oğuzhan Özyakup: Hedeflerime ulaştım

Beşiktaş’ın genç futbolcularından Oğuzhan Özyakup, geçen sezondan beri kendi adına koyduğu hedeflere bir bir ulaştığını, artık daha yukarı çıkmak istediğini söyledi.

Oğuzhan Özyakup: Hedeflerime ulaştımTakımın kamp yaptığı otelde açıklamalarda bulunan Oğuzhan, “Yorucu bir kamp yaşıyoruz. İnşallah sakatlık yaşamadan İstanbul’a döneriz. Buraya geldiğim ilk günden bu yana beklentilerin üstünde performans sergiledim. İlk sezonumun sonunda A Milli takım kampına katıldım. Hedeflerime ulaşıyorum. Geçen sene bu eksikliğimi de tamamladım. Ancak büyük oyuncu olmam için bunu sürekli hale getirmem gerekiyor.”dedi.

HEDEFLERİME ULAŞTIM

Genç futbolcu, geçen seneden bu yana hedeflerine bir bir ulaştığını belirterek, “Geçen sezon kendi adıma koyduğum hedeflere bir bir ulaştım. İlk hedefim 11’de sürekli forma giymekti. Bunu başardım. A Milli takım kampına dahil oldum. Artık daha yukarı çıkmak istiyorum. Güçsüz olduğum görüşüne katılmıyorum. Geçen sezon ben güçlü olmasaydım 12 km koşamazdım.”dedi.

SEZER İLE BİRLİKTE DAHA DA GÜÇLENDİK

Oğuzhan Özyakup, Sezer Öztürk’ün transfer edilmesinin kendi mevkisi adına iyi bir transfer olduğunu ve artık her bölgenin alternatifi olduğunu ifade etti. Yıldız futbolcu, “ Orta saha bölgesinde rekabet artacak. Sezer çok çok iyi bir futbolcu. Artık her bölgenin 2 – 3 alternatif oyuncusu var. Ben buna seviniyorum.”dedi.

Bu arada basın toplantısı sırasında gazetecilerin arasına oturan futbolcu Ersan Gülüm, Oğuzhan Özyakup’a 'Ben Halk Gazetesi’nden Ersan Gülüm. Takım içindeki atmosfer nasıl buluyorsun? ' diyerek soru sordu. Bu soruya hemen cevap veren Oğzuhan ise, “Atmosfer süper. Seninle oynadığımız tavla oyununu kaybettim ama her şey yolunda.” cevabını vermesi, gülüşmeli anların yaşanmasına sebep oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir