Milli Takım'a süper prim!

TFF, tarihi Estonya ve Hollanda maçları öncesinde oyunculara müjdeyi verdi. Play-Off'a kalınması durumunda oynayan futbolculara 200 bin TL, oynamayanlara ise 100 bin TL prim verilecek.

Milli Takım'a süper prim!

TFF, tarihi Estonya ve Hollanda maçları öncesinde oyunculara müjdeyi verdi. Play-Off'a kalınması durumunda oynayan futbolculara 200 bin TL, oynamayanlara ise 100 bin TL prim verilecek

Brezilya 2014 yolunda kritik viraja giren A Milli Takımımız için Türkiye Futbol Federasyonu düğmeye bastı. Abdullah Avcı döneminde alınan kötü sonuçlarla hayal gibi görünen Dünya Kupası'nı Fatih Terim'in göreve gelmesiyle daha net görmeye başlamamız 7'den 70'e herkeste büyük heyecan yarattı.

Şimdi artık herkes çok daha ümitli ve Ay-Yıldızlı ekibin yoluna devam edeceğinden emin konuşuyor. İşte bu durum da Türkiye Futbol Federasyonu'nu harekete geçirdi. Yıldırım Demirören başkanlığındaki federasyon yönetim kurulu, Estonya ve Hollanda maçlarının kazanılıp Play-Off'a kalınması durumunda adeta kesenin ağzını açacak.

Primleri geçtiğimiz akşam idmandan sonra açıklayan Federasyon yetkilileri bu iki maçta forma giyen oyunculara 200 bin TL, oynamayan futbolculara ise 100 bin TL prim sözü verdi.

'ŞİMDİLİK KONUŞMAYALIM'

Ay-Yıldızlı futbolcular ise şu sıralar para olayını konuşmak dahi istemiyorlar...

Federasyon yetkililerinin bu açıklamasının ardından oyuncuların büyük bir bölümü, "Şimdi para konuşmanın zamanı değil. Her şeyimizle Estonya ve Hollanda maçlarına konsantre olup 6 puan almamız lazım. Brezilya yolu açılsın, her şeyi o zaman konuşuruz" diyerek şu sıralar kampta primlerin konuşulmasını istemiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

55 + = 64