Milli olan GS'li Bruma'ya övgü!

İlk kez Portekiz U-21 Milli Takımı'na çağrılan Bruma'dan büyük beklentileri olduğunu söyleyen hocası Rui Jorge, "Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi'nde forma giyiyor. Takıma güç katacak, artı değerimiz olacak" dedi

Milli olan GS'li Bruma'ya övgü!

Galatasaray'ın Portekizli yıldızı Bruma, 20 yaşa kadar olan tüm alt yaş milli takımlarında oynamasının ardından şimdi de ülkesinin 21 Yaş Altı Milli Takımı'na çağrıldı. U-21 elemeleri 8. Grup'ta 10 Ekim'de İsrail ve 15 Ekim'de Azerbaycan ile karşılaşacak olan takım için açıklanan listede sarı kırmızılıların yeni transferi de yer aldı.

Bruma'yı kadroya davet eden teknik direktör Rui Jorge Portekiz Futbol Federasyonu binasında bir basın toplantısı gerçekleştirerek kritik maçlar öncesinde düşüncelerini açıkladı. Sarı kırmızılı futbolcunun kendileri için özel bir yeri olduğunu belirten Jorge, "Sporting Lizbon'da oynamadığı bir dönemin ardından transfer oldu. Galatasaray'da forma şansı bulması bizi sevindiriyor. Üstelik Şampiyonlar Ligi gibi önemli bir kulvarda da oynuyor. Bizim için çok önemli bir oyuncu. Gücümüze güç katacak, artı değer olacaktır" dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *