Michael Eneramo'ya gözaltı!

Beşiktaş'ın, sağlık kontrollerini derinleştirdiği Nijeryalı oyuncunun kalp ritmi 24 saat kayıt altına alınacak. Herhangi bir problem tespit edilirse transfer rafa kaldırılacak

Michael Eneramo'ya gözaltı!Beşiktaş'ın son anda çıkan kalp problemi nedeniyle henüz anlaşma yapmadığı Eneramo'nun kalbi 24 saat dinlenecek. Doktorlar tarafından geniş bir sağlık kontrolünden geçirilen Nijeryalı futbolcunun kalp ritmi kayıt altına alınarak durumuna bakılacak. Kontrollerin ardından herhangi bir sorunla karşılaşılırsa, riskin oranına bakılmaksızın görüşmeler rafa kaldırılacak. Sivasspor'da daha önce yapılan sağlık kontrollerinde kalp problemiyle karşılaşmayan Eneramo için transferde acele etmeyen yönetim, şimdiden bazı alternatif isimleri de mercek altına almaya başladı. Adebayor ile Eneramo transferiyle bağlantısız bir şekilde zaten sürdüren Beşiktaş Yönetimi, alternatif oyuncular arasında yerli ve yabancı futbolcuları bulunduruyor.

Çalımbay garantisi Sivaspor'dan ayrılan ve Çaykur Rizespor'un teknik direktörlük görevini üstlenen Rıza Çalımbay, eski golcüsü Eneramo'nun yetenekli olduğunu, Beşiktaş'ta çok büyük maçlara imza atacağını söyledi. "En büyük artısı, seyirciyle bütünleşmesidir" diyen Çalımbay, şöyle konuştu: "Michael Eneramo'yu uzun yıllar izledim. Geçtiğimiz sezon hazırlık dönemini bizimle geçirmedi. Buna karşın 15'in üzerinde gol attı. Topa müthiş sahip çıkıyor, ayağından topu almak her yiğidin harcı değildir. Topa iyi vurur; süratlidir. Konsantre olduğu her maçta mutlaka gol ya da goller atar. Diğer bir artısı ise seyirciyle müthiş bütünleşmesi. Bir gol atsın, üst üste beş takla atar. Tam Beşiktaş seyircisinin aradığı bir golcüdür. İyi bir insan, karakteri harika. Çok ciddi bir sakatlığı yok."

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir