Mancini'nin yeni yıldızları

Roberto Mancini, Aysal'a iki Brezilyalı yıldızın alınması yönünde rapor verdi.

Mancini'nin yeni yıldızları

Başkan Ünal Aysal ile transfer zirvesi yapan teknik direktör Roberto MancInI iki Brezilyalı yıldızın mutlaka alınmasını istedi

G.Saray'ın transferdeki ritüelleri bir kez daha değişmedi ve Cimbom yine yeni transferlerini hazırlık kampına yetiştiremedi. Hajrovic dışında kimseyi resmen kadrosuna katamayan Cimbom, cuma günü yapılan zirvenin ardından operasyona başladı.

Antalya'da Başkan Ünal Aysal ve transferdeki kurmayları (Lutfi Arıboğan, Bülent Tulun, Cenk Ergün) teknik direktör Roberto Mancini ile buluşurken İtalyan çalıştırıcı iki oyuncunun üzerinde ısrarla durdu: Alex Telles ve Rhodolfo.

Toplantıya başkan Aysal, transfer raporları ile gelirken tüm ekibi de yapılan görüşmeler ve gelinen durum hakkında teknik heyeti bilgilendirdi... Yerli oyuncularla ilgili olarak yönetimin sözlerini dinleyen Mancini, sıra yabancılara geldiğinde ise bu kez söz aldı. Alex Telles ve Rhodolfo'nun her ne olursa olsun transfer edilmesini isteyen Mancini, “Telles ve Rhodolfo takımdaki eksikleri önemli ölçüde kapatacaktır. Her ikisinin de alınmasını istiyorum" sözleriyle isteklerini dile getirdi.

Önceki akşam gerçekleşen bu transfer zirvesinin ardından G.Saray, Gremio’ya Alex Telles için yeni bir teklif yaptı. Ancak Brezilya ekibi 6 milyon Euro'luk teminat isteyince G.Saray tepki gösterdi. G.Saray'ın Şampiyonlar Ligi'nde oynayan ve UEFA kriterlerine uyan bir takım olduğu hatırlatılırken paranın ödenmemesi gibi bir durumun söz konusu bile olamayacağı Gremio’ya iletildi.

ALEX TELLES GELİYOR!

Bonservisi 4 ayrı kurumda olan oyuncunun 6 milyon Euro’luk bedelini 1.5 milyonluk 4 taksitte ödemek isteyen G.Saray Gremio’yu ikna etti. Mancini de oyuncunun menajeri Otto ile konuşurken Sambacı’nın hafta başında İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir