Mancini gidecek futbolcuları belirledi! İşte o isimler

Galatasaray'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürerken takımdan gönderilecek isimler de netleşiyor.

Mancini gidecek futbolcuları belirledi! İşte o isimler

Brezilyalı futbolcu Alex Telles'in transferinin açıklanmasının an meselesi olduğu şu günlerde sarı kırmızılı yönetim ve Mancini gidecek isimleri de belirledi.

Faslı futbolcu Amrabat için Hollanda'dan gelen iddialar Ajax'ın ilgisi olduğu ve oyuncuyu devre arasında kadrosuna katabileceği yönünde.

Trabzonspor'dan iki buçuk sezon önce transfer edilen Engin Baytar, Mancini döneminde en az forma şansı bulan oyunculardan bir tanesiydi. Yekta ve Ceyhun için olumlu raporlar veren Mancini, Engin'i yeni yılda kadroda düşünmüyor. İddialara göre Engin için Trabzonspor'un devrede olduğu ve transferi bitirebileceği ifade ediliyor.

Kamerunlu futbolcu Dany için Fransa'dan bir çok teklifin olduğu ancak Kamerunlu futbolcunun oynayabileceği bir takıma gitmek istediği aktarılıyor.

Mancini'nin takımdan gönderilecek isimler konusunda tek kararsız olduğu isim. İspanyol futbolcu Albert Riera. Son oynadığı maçlarda iyi bir performans ortaya koyan futbolcu için kararını veremeyen İtalyan hoca yönetime tam kararını bildirmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir