Liverpool taraftarı Fenerbahçeli yıldızı istiyor!

Taraftar forumlarından Liverpool'un yapması gerektiği transferleri tartışan ve bu konudaki fikirlerini dile getiren Anfield Road sakinleri, en çok Moussa Sow ve Jackson Martinez'in adını telafuz etti.

Liverpool taraftarı Fenerbahçeli yıldızı istiyor!UEFA'dan 2+1 yıl men cezası alan Fenerbahçe'de 3 Temmuz sürecinde olduğu gibi yabancı oyuncuların bir kısmı ile yolların ayrılacağı iddiası başkan Aziz Yıldırım tarafından yalanlandı. Krasiç ve Stoch ile kesin olarak yollarını ayıracak olan Fenerbahçe, Raul Meireles için gelecek olan olası teklifleri değerlendirme kararı aldı.

Sarı-lacivertli taraftarların en çok merak ettiği konuların başında ise Moussa Sow geliyor. İngiliz basını, Arsenal'in Sow için 17 milyon euroluk bir bütçe ayırdığını duyursa da bu iddialar Fenerbahçe Yönetimi tarafından yalanlandı.

Sow için Fenerbahçe Yönetimi'ne herhangi bir teklif gelmezken, özellikle Liverpool taraftarının Senegalli golcü için yaptığı yorumlar dikkatlerden kaçmıyor. Taraftar forumlarından Liverpool'un yapması gerektiği transferleri tartışan ve bu konudaki fikirlerini dile getiren Anfield Road sakinleri, en çok Moussa Sow ve Jackson Martinez'in adını telafuz etti.

Porto'nun Martinez için 40 milyon euroya yakın bonservis bedeli talep etmesinin Liverpool'un bütçesini zorlayabileceği görüşünde birleşen taraftarlar, Moussa Sow'un 10-15 milyon euro arasındaki rakam karşılığında Anfield Road çimlerine basabileceğini belirtti. Liverpool taraftarının takımda görmek istediği isimler öncelik sırasına göre şu şekilde oluşuyor; Jackson Martinez, Moussa Sow, Pierre-Emerick Augbemang, Kevin Gameiro, John Obi Mikel.

(Sporx)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir