'Koyu bir Beşiktaş taraftarı olacağım'

Hırvatistan U20 Teknik Direktörü Dinko Jelicic, Beşiktaş’ın 3 yıllık anlaşma sağladığı Hırvat teknik adam Slaven Bilic ile ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye’de artık koyu bir Beşiktaş taraftarı olacağını söyledi.

'Koyu bir Beşiktaş taraftarı olacağım'

FIFA U20 Dünya Kupası F Grubu son karşılaşmasında Hırvatistan, Yeni Zelanda’yı 2-1 mağlup ederek, bir üst tura yükseldi. Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Hırvatistan U20 Teknik Direktörü Dinko Jelicic, "Her iki takımı da tebrik ediyorum. Mücadele çok zorlu geçti. Yeni Zelanda’yı tebrik etmek istiyorum. Galip gelmeleri durumunda da ikinci tur şansları yoktu. İkinci yarı daha zor oldu. Bundan sonra gruptan çıktık. Üzerimizde baskı kalmadı. Ülkem ve takımım için büyük başarı” diye konuştu.

“BEŞİKTAŞ TARAFTARI OLACAĞIM”

Beşiktaş ile 3 yıllık anlaşma sağlayan Hırvat teknik adam Slaven Bilic ile ilgili de açıklamalarda bulunan Jelicic, Bilic’in Beşiktaş’a gelmesi ile gurur duyduğunu belirterek, “Hırvatistan için önemli bir teknik adam. Çok başarılı bir teknik adam. Beşiktaş’ta başarılı olacağını umuyorum. Bizim için onur verici bir durum. Beşiktaş’ta güzel bir çalışma sergileyeceğine inanıyorum. Bundan sonra Türkiye’de koyu bir Beşiktaş taraftarı olacağım” dedi.

Yeni Zelanda 20 Yaş Altı Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Chris Milicich ise, “Güzel pozisyonlara girdik ama galibiyet puan için yeterli olmadı. Son 20 dakikadaki gibi oynasak turnuvadaki yerimiz farklı olabilirdi. Burada bizim adımıza çok iyi bir turnuva oldu. Türkiye’ye ve Bursa’ya teşekkür ediyorum. Çok güzel ağırlandık ve çok güzel vakit geçirdik” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir