Kasımpaşa Beşiktaş maçı tekrar edilecek

Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında oynanan ve çıkan olaylar nedeniyle büyük tartışmalara neden olan Kasımpaşa-Beşiktaş maçının tekrarlanacağı açıklandı.

Kasımpaşa Beşiktaş maçı tekrar edilecek

Futbol Federasyonu bugün yaptığı toplantıda oy çokluğu ile baştan 0-0 olarak yeniden oynanacağına, tarihinin de ilerleyen günlerde belirleneceğine karar verdi.
FEDERASYON'UN AÇIKLAMASI
TFF'den yapılan açıklamada "TFF Yönetim Kurulu, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 30. maddesi uyarınca müsabakanın daha sonra belirlenecek bir tarihte, başlangıcından itibaren tekrarına, yalnızca tekrarına karar verilen müsabakanın oynandığı tarihte kulüplerde tescilli olan futbolcuların oynatılmasına ve sarı kartla cezalandırılan disiplin uygulamalarının yapılmamış sayılmasına oy çokluğuyla karar verdi" denildi.
METE DÜREN DE AÇIKLADI
TFF Basın Sözcüsü Mete Düren, yönetim kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, Kasımpaşa-Beşiktaş maçının tekrarlanmasına karar verildiğini açıkladı. Düren, "Kasımpaşa - Beşiktaş maçının tekrarlanmasına karar verildi. Ancak kadrolar değişmeyecek, aynı olacak ve 0-0'dan başlayacak" dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + = 21