Karaman ile yola devam

Bursaspor’da yeni başkan Erkan Körüstan ve yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Hikmet Karaman ile yaptığı görüşmede ‘devam’ kararı aldı.

Karaman ile yola devam Yeşil-beyazlı kulübün Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlığa seçilen Erkan Körüstan ve yönetim kurulu üyeleri teknik direktör Hikmet Karaman ile bir araya geldi. Özlüce Tesisleri’nde yapılan toplantı sonucu tecrübeli teknik adam ile prensip anlaşmasına varıldığı bildirildi. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Teknik Direktörümüz Hikmet Karaman ile yapılan görüşmeler sonucunda prensiplerde anlaşılmıştır. Hikmet Karaman ile yola devam edilmesi yönünde karar alınmıştır. Kamuoyuna duyurulur” denildi.

BURSASPOR’UN GENEL DİREKTÖRÜ AÇIKLANDI

Bursaspor’un Genel Direktörlük görevine Ayhan Barışıcı’nın getirildiği duyuruldu.

Yeşil-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Kulübümüzün Genel Direktörlük görevine Sayın Ayhan Barışıcı getirilmiştir. Kamuoyuna duyurulur” denildi.

BURSASPOR SİDAL VE ÖZDEMİR İLE YOLLARINI AYIRDI

Bursaspor Kulübü, Teknik Menajer Süha Sidal ve Genel Müdür Vekili İsmail Özdemir ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Yeşil-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, genel menajer Adil Cenkçiler’in istifasının ardından ‘teknik menajer’ ünvanı ile göreve getirilen Süha Sidal ile yolların ayrıldığı belirtildi. Yapılan açıklamada, “Yaklaşık 5 aydır kulübümüzde Teknik Menajerlik görevini yürüten Süha Sidal ile birlikteliğimizi sonlandırdığımızı kamuoyuna bildiririz. Kendisine kulübümüze bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz” denildi.

SİDAL: “BURSASPOR’A SONSUZ BAŞARILAR TEMENNİ EDİYORUM”

Görevden alınan Süha Sidal yaptığı açıklamada, “Bursaspor camiasına bana gösterdiği sevgi ve saygıdan ötürü teşekkür ediyorum. Bundan sonra Bursaspor’a sonsuz başarılar temenni ediyorum” dedi.

İSMAİL ÖZDEMİR İLE DE YOLLAR AYRILDI

Öte yandan yaklaşık 1 buçuk yıldır Genel Müdür Vekili olarak görev yapan İsmail Özdemir ile de birlikteliğin sonlandırdığı duyuruldu. Açıklamada ayrıca, “Kendisine kulübümüze bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir