İşte o sözler

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na neler söyledi?

İşte o sözler

Başkan Aziz Yıldırım'ın dün düzenlediği basın toplantısındaki hedeflerinden biri de Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'ydu... Yıldırım, "Ona bir sorum var. Geçen İstanbul'da Kulüpler Birliği toplantısı oldu. Trabzonspor Başkanı ahlak, etik ve delikanlılıktan bahsediyor. Bu toplantıda Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, kendisine şike süreciyle ilgili ne anlattı, ne sordu. Anlatsın. Anlatmazsa ben anlatırım" dedi.

İŞTE SİVAS BAŞKANI'NIN SÖZLERİ

Başkan Aziz Yıldırım'ın bu açıklamasından sonra herkes Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'ın Kulüpler Birliği toplantısında Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na ne söylediğini merak etmeye başladı. O gün yapılan toplantıda Hacıosmanoğlu'nun şikeyle ilgili sert suçlamaları sonrasında söz alan Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, “Sayın başkanım ahlaksızlıktan, şikeden
söz ediyorsunuz. Sizin kulübünüzün yöneticilerinin aynı dönemde bize ne tekliflerle geldiğini, neler önerdiğini biliyor musunuz? Yöneticileriniz bizden iki oyuncu ayarlamaya çalıştı” karşılığını vermişti.

AZİZ YILDIRIM DÜNKÜ TOPLANTISINDA YAPTIĞI  KONUŞMADA ŞÖYLE KONUŞMUŞTU

Aziz Yıldırım '3 Temmuz'dan bu yana ilk kez sizlerle yüzyüze geliyorum. Medyada çok konuşulmayı seven bir insan değilim. Ne hapise atıldığımda konuştum ne de basının karalama çalışmalarına cevap verdim. Tek düşüncem Fenerbahçe'nin zarar görmemesiydi. Ancak bu bile Fenerbahçe'yi kullandığım yönünde servis edildi. Aziz Yıldırım ilehesaplaşmanın Fenerbahçe üzerinden yapılmasına izin vermedim. Aziz Yıldırım ne teslim olur ne de teslim eder. Bir an evvel bizi bölmeye çalışanlardan kurtulmak, tüm Fenerbahçelilerin bir araya gelmesinden geçmektedir. Fenerbahçe'nin kalesini isteyenlerin hevesi kursaklarında kalacaktır. Gün birlik beraberlik günüdür, gün fenerbahçeyi bir an önce aydınlığa çıkarma günüdür. Kulübü karıştırmaya çalışanlara bu son çağrımdır. Gelin bir an önce Fenerbahçe'yi düzlüğe çıkartalım ondan sonra da yüz yüze hesaplaşalım. Avrupa'daki hukuk mücadelemizin tamamlanmasından hemen sonra Fenerbahçe'ye yakışır bir olağanüstü kongre yapalım. Ben Aziz Yıldırım olarak bütün kulüpte cezası devam eden herkes için Genel Kurul'a af konusunda bir teklif getireceğim. Gelin burada yapalım, aday olun söyleyeceğiniz ne varsa gelin söyleyin ve Fenerbahçe için de mücadelemizi sürdürelim. Bunları Aziz Yıldırım sözü olarak söylüyorum. Bunu mahkeme kapılarında yapmayalım. Çünkü bunlar Fenerbahçe'ye zarar veriyor. Eğer bunu yapmayacaksanız sizden ricam sonsuza kadar susmanız ve Fenerbahçe'den uzak durmanızdır. (Devamı için tıklayınız...)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir