İspanyol şirketler Arda'nın peşinde

Athletico Madrid takımında oynadığı oyunla göz dolduran ve taraftarların sevgilisi haline gelen Arda Turan'a reklam şirketlerinden yoğun ilgi var.

İspanyol şirketler Arda'nın peşinde

Atletico Madrid'de attığı goller ve sergilediği performansla takımın taşıyıcı oyuncularından bir tanesi haline gelen Arda Turan, imajıyla da İspanyol şirketlerin ilgi alınanı giriyor. Arda için şimdiden iki şirket reklam anlaşması yapmak için temaslara başladı. Bunun birlikte, Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı 2 maçta iki gol atan yıldız futbolcu, hedefini belirledi. Arda, sportif açıdan en önemli hedef olarak belirdiği Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu'na giden yolda, bu sezon en az 5 gol atmayı amaçlıyor. Radyospor'a konuşan Arda'nın menajeri Ahmet Bulut, "Atletico Madrid, Arda'nın performansından çok mutlu; bu nedenle 2 senelik yeni mukavele yaptılar. Arda, son iki sene de kendisini inanılmaz geliştirdi. Bu gurur verici bir şey. Ben gurur duyuyorum. Bence Arda'nın bu performansın üstüne çıkabilecek bir oyuncu. Zaten bunu yapabildiğini her maçta gösteriyor" diye konuştu.
Hedef Devler Liginde 5 gol
Ahmet Bulut, "Arda, bu sezon hedefi büyüttü. Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde 4-5 gol atmayı hedefliyor. ilk iki maçta 2 gole ulaştı. 2'de 2 yaptı. Umarım 4-5 gole ulaşır" ifadelerini kullandı.
"En büyük arzusu Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmak"
Yıldız oyuncunun hedeflerinden de bahseden Bulut, "Arda her şeyi kazandı. Bir tek Şampiyonlar Ligi ve İspanya Ligi kupası kaldı. Onları aldığı zaman her şeye erişmiş olabilir. En büyük arzusu Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmak. Ayrıca Atletico bu sezon La Liga'da şampiyon olabilir. İnanılmaz kompakt oynuyorlar. Son iki sezondur takımı oyununu çok iyi oynuyorlar. Ve bu sistem içerisinde Arda çok belirleyici bir rol oynuyor. Bir futbolcu için bundan daha güzeli olamaz" dedi.
İspanyol şirketleri Arda'nın peşinde, imaj değeri tavan yaptı
Yeni stili ve sakalıyla "300 Spartalı" filminin kahramanı Leodinas'a benzetilen Arda'nın imaj değerinin İspanya'da tavan yaptığını belirten Ahmet Bulut, "Arda'nın İspanya'daki imajı çok yükseldi. Orada bir iki tane şirketle reklam anlaşması için görüşüyoruz. Her şey yolunda. Arda orada çok huzurlu. Kulüp Arda'ya çok değer veriyor" şeklinde konuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *