İspanya Burak Yılmaz Arda Turan takasını konuşuyor

Galatasaray, Atletico Madrid'in Burak Yılmaz'ı transfer etmek istemesi karşısında çok ilginç bir karşı harekette bulundu... Al Burak Yılmaz'ı ve Arda Turan'ı!

İspanya Burak Yılmaz Arda Turan takasını konuşuyorGalatasaray'da transfer hamleleri birbirinden ilginç hal alıyor.

Ünal Aysal yönetimi bir yandan 22 Haziran'daki seçim için çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da transfer çalışmalarını olanca hızıyla devam ediyor.

Atletico Madrid'in golcüsü Falcao'yu sattıktan sonra Burak Yılmaz'ı G.Saray'dan isteyecek olması, sarı kırmızılıları başka bir transfer hamlesine yönledirdi. Eğer Atletico Madrid ısrar ederse, sarı kırmızılı kulüp Arda artı 5 milyon euro isteyerek Burak Yılmaz'ın transferine onay verecek.

G.Saray böylece geçen yıl 5 milyon euro vererek aldığı golcü oyuncu sayesinde Arda'ya tekrar kavuştuğu gibi üste para da kazanacak. Ancak Atletico Madrid Kulubü'nün sarı kırmızılıların bu teklifine nasıl bir karşılık vereceği henüz belli değil. G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim'in de, Burak Yılmaz'ın satışına kesinlikle karşı olduğu ancak Arda Turan'ın geri dönmesi halinde bu transfere onay vereceği de sızan haberler arasında.