İnönü Stadı'nın açılış tarihi belli oldu!

Beşiktaş Başkanı Fiktret Orman, yeni İnönü Stadı'nın 2014 Ağustos ayında açılacağını söyledi.

İnönü Stadı'nın açılış tarihi belli oldu!

Beşiktaş Başkanı Fiktret Orman, yeni İnönü Stadı'nın 2014 Ağustos ayında açılacağını söyledi. Stat konusunda tüm çalışmaların devam ettiğini ifade eden Orman, "Bu statın izni bile alınmamışken, şimdi bu statı yapar hale geldik. Tüm Beşiktaş camiasından bu konuda destek bekliyoruz. Biz, bu statı ailemiz için yapmıyoruz; Beşiktaşlılar için yapıyoruz" dedi.

"HEM STAT HEM DE SPORTİF BAŞARI"

Yeni İnönü Stadı için bazı projelerinin olduğunu belirten Orman, "Şimdi bu çok moda, elektrikle çalışan araçlara burada bir istasyon yapmayı düşünüyoruz. Burada çok önemli projeler var ama sırası geldiği zaman hepsini açıklayacağız. Biz geldiğimiz zaman da borcumuz var, şu anda da var. Geldiğimiz dönemdeki borçlar dolar üzerinden olduğu için kur farklarından ortaya çıkan bazı zararlar var. Hem borcu indirmek, hem statı yapmak ve hem de sportif başarı elde etmek istiyor. Şu anda planlarımız rotasında ilerliyor." şeklinde konuştu.

FERNANDES VE ALMEIDA KONUSU

Manuel Fernandes ve Hugo Almeida konusunda da açıklama yapan Orman, "Biz söyleyeceklerimizi söyledik. Biz başarılı olan oyuncular ile yolumuza devam etmek istiyoruz. Şu anda Beşiktaş'ın yakaladığı bir başarı yok ve bundan dolayı da sözleşme konusunda beklemek zorundayız. Önce başarı olacak, daha sonra da

oyuncular isteyecek. Fernandes ve Almeida konusunda ücret konusunda da anlaşmazlıklar var, bunları da çözmye çalışıyoruz. Oyuncularımıza bir ücret ya da prim borumuz yok. Her şeyi rotasında götürmeye devam ediyoruz. Beşiktaş stadını bitirdiği zaman Serdar Bilgili ya da Süleyman Seba döneminde nasılsa öyle bir Beşiktaş olacak." ifadelerini kullandı.

RONALDINHO'DA SON DURUM

Beşiktaş'ın transfer çalışmalarını da değerlendiren Orman, "Ronaldinho önemli bir star. Ahmet Çelebi bununla özel olarak uğraşıyor. Bizim bir felsefemiz var, ödeyemeyeceğimiz bir borcun altına girmeyiz. Bunun için bazı sponsor arayışlarımız var ama şu anda çözüme kavuşturulmuş bir durum söz konusu değil." şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir