'İngiltere ve İtalya'dan istediler ama...'

Fenerbahçe'deki geleceği belirsizliğini koruyan Krasic, ''İngiltere ve İtalya'dan kapımı çaldılar ama ben takımda kalıp borcumu ödemek istiyorum. Fenerbahçe her şeyden önce gelir'' dedi.

'İngiltere ve İtalya'dan istediler ama...'Juventus'tan geçen sezon transfer edilen ancak sarı lacivertli forma ile beklentileri karşılayamayan Milos Krasic içini Sırp basınına döktü.

Doğduğu kent Mitroviça'da Novosti gazetesine konuşan Sırp futbolcu, gelecek sezon da Fenerbahçe de olmayı istediğini söyledi. Kendisine gelen teklifler olduğunu belirten Krasic, "Ancak ben takımdan ayrılmayı düşünmüyorum. Fenerbahçe her şeyden önce gelir" dedi.

Krasic şunları söyledi: "İngiltere ve İtalya'dan ilgilenen kulüpler var ama benim için Fenerbahçe her şeyden önce gelir. Bir yere gitmiyorum. Her şey Fenerbahçe ve benim menajerlerimin elinde. Benim isteğim kulübümde kalmak. Bu sezon sezon öncesi hazırlıklarına zamanında ve sağlıklı olarak başlamak istiyorum. Çünkü geçtiğimiz sene bir sakatlığım vardı. Tanrıya şükür ki bu geride kaldı ve şimdi sağlığıma kavuştum. En iyi Krasic'i göstermek için hazırım. Neler olacağını göreceğiz ancak ben Fenerbahçe'den ayrılmayı düşünmüyorum. Çok büyük bir kulüpteyim. Benden beklentilerin farkındayım. Ve borcumu ödemek istiyorum. İstanbul'da yaşamak çok güzel. Ancak sonuç olarak Fenerbahçe ayrılmamı isterse de giderim. Bu kiralık da olabilir."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.