İkisini de unutmam

Annesi için açılan pankarta teşekkür eden Tolga, "Bu jesti unutmam. Ancak iki sene önce bu stadın müziği kısılıp anneme küfür edenleri de unutmayacağım" dedi

İkisini de unutmam

Beşiktaş'ın kalecisi Tolga Zengin hem yaptığı kurtarışlarla hem de maçtan sonra konuşmalarıyla geceye damgasını vurdu. Annesine açılan pankart için Fenerbahçe taraftarına teşekkür eden tecrübeli file bekçisi duygu dolu anlar yaşadı ve şunları söyledi: "Maçtan önce açılan bir pankart vardı. Bunun için çok teşekkür ediyorum. Acının rengi olmaz. Ondan dolayı maç öncesi ve maç sırasında geçmiş olsun dileklerini asla unutmam. Maç sırasında bazı küfürler oldu ama o önemli değil. İki sene önce bu stadın müziği kısılıp, anneme küfür edenleri de unutmayacağım ama bugünü de unutmayacağım. Her şeyi bir kenara yazarsınız ve zamanı geldiğinde hesaplaşırsınız. Onları da bunları da unutmayacağım. Dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum."

TOLGA ZENGİN'E PANKART JESTİ

F.Bahçe taraftarı, annesinin hastalığı ağırlaşan Tolga Zengin'e büyük jest yaptı. Sarı lacivert renklerle hazırlanan pankartta "Bütün Anneler 'MELEK'tir. Geçmiş olsun Tolga" pankartı açarak tezahüratta bulundu. Başarılı kaleci Tolga da tribünlere giderek jeste alkışlarla karşılık verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir