Gurbetçi avı

Önder Özen’in raporuna göre Siyah-Beyazlılar, 1 golcü ve 1 stoper için çalışmalara başladı. Eren Derdiyok, Tolga Ciğerci, Mehmet Ekici ve Samed Yeşil ile görüşecek olan Kartal, Türkiye’den Uğur Demirok, Selim Ay ve Hikmet Balioğlu’nu listeye aldı.

Gurbetçi avı

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ, TRANSFER İÇİN DÜĞMEYE BASTI; ROTA YERLİ OYUNCULAR

Beşiktaş'ın önceki gün Başkan Fikret Orman’ın da katıldığı yönetim zirvesinden transfer çıktı. Sportif Direktör Önder Özen’in hazırladığı rapora göre Siyah-Beyazlılar gurbetçi oyuncuları takibe aldı. Savunmaya ve forvete 1’er futbolcu almayı planlayan Kartal, Leverkusen’de forma giyen Eren Derdiyok, Hertha Berlin’den Tolga Ciğerci ve oyun kurucu Werder Bremen’li Mehmet Ekici ile Liverpool’lu Samed Yeşil ve kulüpleriyle temasa geçti.

Bu oyuncular için belirlenen maksimum fiyat 3 milyon euro. Savunma oyuncuları için ise rota Türkiye’de forma giyen genç oyuncular. Buna göre Beşiktaş, listesine Akhisar Belediyesporlu Uğur Demirok, Torku Konyasporlu Selim Ay ve Manisasporlu Hikmet Balioğlu’nu aldı. Siyah-Beyazlılar, bu 3 oyuncudan birisini transfer etmeyi planlıyor. Beşiktaş’a en yakın oyuncunun Hikmet Balioğlu olduğu öğrenildi. PTT 1. Lig ekibi Manisaspor, oyuncusu için 500 bin euro bonservis fiyatı belirledi.