'Gekas'ın kramponlarını bile alamazlar'

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, Theofanis Gekas'ın Trabzonspor'a transfer olacağı yönündeki haberlere cevap verdi.

'Gekas'ın kramponlarını bile alamazlar'Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, Trabzonspor'un Theofanis Gekas'la ön anlaşma yaptığı yolundaki haberler üzerine, "Bizden habersiz Gekas'ın kramponlarını bile alamazlar" dedi.

Türkiye Futbol Adamları Derneği Akhisar Şubesi'nin Hüsnü Kahraman başkanlığındaki yeni yönetiminin ziyareti sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Eryüksel, "Gekas konusunda herkes bir balon uçuruyor" diyerek şunları söyledi:

"Biz geride bıraktığımız sezonun devre arasında Gekas'la opsiyonsuz 1.5 yıllık sözleşme imzaladık. Yarım devre için kendisine 450 bin Euro ödedik. Geçen hafta yaptığımız görüşmede de önümüzdeki sezon için bu rakamın iki katını teklif ettik. Akhisar'da kalmaya sıcak bakan Gekas, ülkesine dönerken bizden düşünmek için biraz süre istedi. Bir iki gün içinde konu netlik kazanır. Bunun dışında yazılan, çizilenler doğru değil." diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.