Galatasaray'la Lazio Burak için anlaşamadı

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Ergün, İtalyan ekibi Lazio ile bugün yaptıkları görüşmenin, yıldız futbolcuları Burak Yılmaz'ı satmakla ilgili olmadığını söyledi.

Galatasaray'la Lazio Burak için anlaşamadı

Galatasaray ile İtalya'nın Lazio Kulübü, Burak Yılmaz'ın transferi konusunda anlaşamadı. Roma'da bulunan ve Lazio Kulübü Başkanı Claudio Lottito ile görüşen Galatasaray Sportif Direktör Bülent Tulun, anlaşmanın sağlanamadığını söyledi. Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Ergün, İtalyan ekibi Lazio ile bugün yaptıkları görüşmenin, yıldız futbolcuları Burak Yılmaz'ı satmakla ilgili olmadığını söyledi.

GALATASARAYLI YÖNETİCİ GÖRÜŞMENİN AYRINTILARINI AÇIKLADI

İtalya'nın başkenti Roma'da Galatasaray Sportif Koordinatörü Bülent Tulun ile Lazio Kulübü Başkanı Claudio Lotito'nun bir araya gelmesini değerlendiren Şükrü Ergün, "Lazio'nun Burak Yılmaz'la ilgilendiği doğru ama biz Burak Yılmaz'ı satmayacağımızı daha önce bildirmiştik. Bugünkü görüşme, bize teklif ettikleri iki oyuncuyla ilgiliydi" dedi. Bülent Tulun'un yaptığı görüşmeden de bir sonuç çıkmadığını aktaran Ergün, "Lazio Kulübü'nün satmak istediği ve bize önerdikleri iki oyuncuyla ilgili olan bu görüşmeden bir sonuç da çıkmadı. Sayın Tulun yarın İstanbul'a dönecek. İleri sürüldüğü gibi Burak'ın satışı için bir görüşme olsa, biz mi İtalya'ya gideriz, yoksa Lazio'nun temsilcileri mi İstanbul'a gelir  Olaya böyle bakmak lazım" diye konuştu. Öte yandan, İtalyan ekibinin sarı-kırmızılılara önerdiği futbolcuların, Portekizli savunma oyuncusu Bruno Pereirinha ve Litvanyalı savunma oyuncusu Marius Stankevicius olduğu ileri sürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 61 = 66