Galatasaray'da şok gelişme! Sneijder...

Galatasaray'dan izin alarak İtalya'ya gittiği iddia edilen Sneijder, Milano'da menajeri Soren Lerby ile buluştu...

Galatasaray'da şok gelişme! Sneijder...

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, sarı kırmızılı takımla yollarını ayırmak üzere... Yıldız futbolcu tedavi ve rehabilitasyon için izin alarak İtalya'ya gitti. Mancini ise bu durumdan haberdar olmadığını dile getirmişti. Hatta Sneijder'in Hollanda'ya gittiği ve orada olduğu bile iddia edilmişti.

MENAJERİ İLE BULUŞTU!

Eurosport'un edindiği bilgiye göre; Hollandalı futbolcu şu an Milano'da. Bu durumun sebebi ise hem sakatlığı ile ilgili bilgi almak hem de menajeri Soren Lerby ile yeniden Avrupa'ya dönüş için çareler aramak.

VAN GAAL ETKİSİ

Bu arada Hollanda Milli takımı Teknik Direktörü van Gaal de Sneijder ile yakından ilgileniyor. Dünya Kupası aday kadrosunda yer vermek istediği oyuncusundaki performans düşüşü ve sık sakatlıkların önüne geçmek isteyen Van Gaal, Sneijder'in İtalya'ya gitmesinde önemli rol oynadı. Ayrıca oyuncusunun yeniden büyük liglerde futbol oynamasının kadroya girmesi açısından kriter olduğunu belirtti.

DÜNYA KUPASI KORKUSU

Bu mesajı alan Sneijder, yönetimle konuştu ve Mancini'ye danışmadan İtalya'nın yolunu tuttu. Ünlü futbolcunun menajeri Soren Lerby de Wesley Sneijder'i yalnız bırakmadı. Burada sakatlığı ile ilgili son raporları alacak olan Sneijder, ayrıca devre arasında takımdan ayrılmak için de görüşmeler yapacak.

SON KARARINI VERECEK

Gerek Premier Lig gerek de Serie A'dan teklifler alan Hollandalı futbolcu, menajeri ile görüşerek kesin kararını verecek. Yaşı itibariyle kariyerinin son Dünya Kupası organizasyonunu kaçırmak istemeyen Sneijder, birkaç gün içinde Galatasaray ile ilgili son kararını verecek. Eğer tatmin eden teklifler gelir ve yeniden üst düzey bir ligin zirve takımalarından birinde oynama imkanı çıkarsa, Sneijder Galatasaray ile yollarını ayıracak.

YÖNETİM BİLİYOR!

İşin en ilginç tarafı ise bu görüşmelerden Galatasaray yönetiminin de bizzat haberi var. Galatasaray'da mutlu olduğunu ancak kariyerinin beklediği gibi ilerlemediğini söyleyen Sneijder, sorunlarını çözemezse sarı-kırmızılı takımdan ayrılmak istiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *