Galatasaray'a müjde!

Napoli’de forma giyen Türk yıldızın menajeri Lamberti, “Gökhan çocukluğundan beri Türkiye’de oynamak istiyor. G.Saray iyi bir teklif sunarsa bunu değerlendiririz” dedi.

Galatasaray'a müjde!

Napoli'de forma giyen Türk yıldızın menajeri Lamberti, “Gökhan çocukluğundan beri Türkiye'de oynamak istiyor. G.Saray iyi bir teklif sunarsa bunu değerlendiririz” dedi.

GALATASARAY'DA Teknik Direktör Fatih Terim'in takımda görmek istediği Napoli'nin Türk asıllı İsviçreli yıldızı Gökhan İnler'in menajeri Dino Lamberti, Sarı-Kırmızılı camiayı heyacanlandıracak açıklamalar yaptı. Lamberti, “Gökhan çocukluğundan beri Türkiye'de oynamak istiyor. Galatasaray bize iyi bir teklif sunarsa bunu değerlendiririz” dedi. İnler'in İtalyan ekibiyle 3 yıllık daha sözleşmesi olduğunu hatırlatan Lamberti, “Napoli'nin yeni hocası Benitez, Liverpool'u çalıştırdığı dönemde Gökhan'ı istiyordu. Şimdi bizzat kendisini aradı ve Napoli'de devam etmesini söyledi. Cim-Bom da bana doğrudan ulaşıp teklif iletmedi ama Napoli kulübüyle temasa geçmiş. Biz Galatasaray'a saygı duyuyoruz. Transferde yarın ne olacağını bilemeyiz. Napoli bana G.Saray'ın teklifini değerlendirebileceğimizi söylerse, oturup konuşuruz ve Gökhan'ın Türkiye hayali gerçekleşebilir” diye konuştu.

Stargazete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.