Galatasaray soyunma odası karıştı

Akhisar maçı sonrası Sneijder ile Burak soyunma odasında tartıştı. Takım arkadaşının eleştirisine bozulan Burak, imalı bir karşılık verdi: “Bana göre hiç oynamamaktan iyidir.” Bu sözler, Sneijder’i iyice çileden çıkardı.

Galatasaray soyunma odası karıştı

LİGDE namağlup tek takım unvanını 2-1'lik Akhisar yenilgisi ile kaybeden Galatasaray'da 90 dakika sonrasında sinirler gergindi.

Wesley Sneijder ve Burak Yılmaz arasında ‘ofsayt' tartışması yaşandı.

Sahada Drogba ile 2 dakika boyunca pas tartışması yapan Sneijder, maç bitince de içeride Burak ile daha hararetli bir olay yaşadı.

Galatasaray'ın sahadaki en önemli gol silahı Burak Yılmaz, Akhisar Belediye maçının ilk 16 dakikasında 4 kez ofsayta düşerken, 90 dakika toplamında ise 5 kez ofsaytta kalınca sarı kırmızılıların önemli ataklaı kesilmişti.

‘DİKKATLİ OLMALIYDIN'

İşte Burak'ın bu durumu, karşılaşma sonrası Wesley Sneijder'in gündemindeydi.

Son haftalarda formsuz olan takım arkadaşını eleştiren Hollandalı yıldız, Burak Yılmaz'a, “Ofsayta düşmemeyi ne zaman öğreneceksin” diye çıkıştı.

Beklemediği bu tepkiye Burak'ın verdiği yanıt, “Sana mı soracağım” şeklinde oldu.

Tartışmanın devamında Sneijder bu kez, “Sürekli ofsaytta kalınır mı? Biraz dikkatli olmalıydın. Birçok atağımız kesildi” ifadelerini kullandı.

KIZDI VE ÜSTÜNE YÜRÜDÜ

Burak da bu kez daha sert bir yanıtla, “Hiç oynamamaktan iyidir bana göre. Takım için en azından bir şeyler yapmaya çalışıyorum” dedi.

Bu sözlerdeki ima, Sneijider'in iyice sinirlenmesine neden oldu. Wesley Sneijder, Burak'a doğru sinirle yürümeye kalkınca soyunma odasındaki diğer futbolcular araya girdi. Emre Çolak, Sabri ve Drogba, Hollandalı futbolcuyu tuttu ve olayın büyümeden kapatılması sağlandı.
Sneijder, hatırlanacağı gibi iki hafta önce de antrenman sırasında Eboue ile tatışmıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *