G.Antep'i UEFA'lık eden futbolcu!

2010-2011 sezonunda Gaziantepspor forması giyen ve teknik direktör Abdullah Ercan ile tartışarak takımdan ayrılan Wagner, alacakları sebebiyle kırmızı-siyahlı ekibi UEFA'ya şikayet etti.

G.Antep'i UEFA'lık eden futbolcu!

2010-2011 sezonunda Gaziantepspor'da forma giyen Brezilyalı futbolcu Wagner kırmızı-siyahlı takımdan henüz alacaklarını alamadığından dolayı UEFA'ya şikayet etti. 2 yıl önce Gaziantepspor'da sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilerek ayrılıp Brezilya'nın Fluminense takımına transfer olan tecrübeli forvet Wagner Ferreria Dos Santos'a kırmızı-siyahlı kulüpten alacaklarından dolayı ödeme yapılmadı. Wagner bu durum karşısında menejerleri aracılığıyla yaptığı tüm görüşmelerden olumsuz sonuç alınca Gaziantepspor'u yaklaşık 1 milyon dolarlık alacağından dolayı UEFA'ya şikayet etti.

İŞTE GAZİANTEPSPOR'DAN AYRILMA SEBEBİ

2010-2011 Spor Toto Süper Lig'in 8'inci haftasında Gaziantepspor'un 4-2 kazandığı Galatasaray maçında teknik direktör Abdullah Ercan ile tartışan, ardından da bu nedenle yönetim kurulu başta olmak üzere taraftar, teknik kadro ve futbolcu arkadaşlarından özür dileyen Brezilyalı forvet oyuncusu Wagner Ferreria, kulübüyle karşılıklı olarak anlaşarak sözleşmesini feshetmişti. Tecrübeli oyuncu daha sonra futbol yaşantısına Brezilya'da Fluminense takımında devam etme kararı almıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *