Fikret Orman'dan transfer özürü!

Beşiktaş Kulübünün Yıllık Olağan Mali ve İdari Genel Kurulu Akatlar Spor Kompleksi'nde yapıldı.

Fikret Orman'dan transfer özürü!

Beşiktaş Yönetimi'nin İdari ve Mali açıdan oy çokluğu ile ibra edildi. 2014 mali yılı konsolide bütçesi okunarak üyeler tarafından oybirliği ile kabul edildi.

Genel kurul sonrasında üyelerin kendisine ve yönetici arkadaşlarına yaptığı eleştirileri tek tek cevaplayan Fikret Orman Dany transferi yüzünden genel kurul üyeleri ve taraftarlardan özür diledi.

Fikret Orman'ın yaptığı konuşmanın ana başlıkları şu şekilde:

"YAPTIĞIMIZ İŞLERDE BİR KURUŞ HARAM BULUNSUN İSTİFA EDERİM"

"Tasarruf yaparak borç ödememiz mümkün değil. Kılı kırk yararak yatırım yapıyoruz. Yaptığımız işlerde bir kuruş haram bulunsun hemen istifa ederim. Ailemizden işimizden ayırdık Beşiktaş'a verdik. Beşiktaş'ın iyi olması için çalıştık. Rakiplerimiz devlet destekli sponsorluklar aldı. Şimdi o sponsorlar çekiliyor, bakalım şimdi nasıl anlaşmalar yapacaklar"

"TARAFTARLARIMIZ NEREYE İSTERSE ORAYA GELMEYE HAZIRIM"

Taraftarlar ile aramda bir gerginlik var bu ara. Taraftarlarımız nereye isterse oraya gelmeye hazırım. Stat yapıyoruz ne için taraftarlarımız için. Taraftarımız var olma sebebimiz.

"BEŞİKTAŞ DEMİRÖREN'İ BIRAKMADI, DEMİRÖREN BEŞİKTAŞ'I BIRAKTI"

Bugüne kadar yaptığımız tüm anlaşmalar hukuka uygundur. Yıldırım Demirören ile ilgili bir rapor hazırlattık ve hukukçularımıza incelettik. Raporlardan anladığımız kadarıyla Demirören'e kızma sebebi daha çok ticari davalar olmuştur. Üyelerimiz kendisine ticaret yapma yetkisi vermiş. O da anlaşmalar yapmış sonra yine yetki almış Demirören ile oturduk konuştuk. Görüşmelerde son aşamaya gelmek üzereyiz. Beşiktaş, Demirören'i bırakmadı Demirören, Beşiktaş'ı bıraktı.

"DANY TRANSFERİNDEN DOLAYI ÖZÜR DİLİYORUM"

"Dany Nounkeu, iki yıl önce transfer listemizde olan ve Scaut ekibinin o zaman olumlu rapor verdiği bir oyuncuydu. Başta hocamız olmak üzere ısrarcı olundu ve transfer ettik. Ama gösteriyor ki hata yapıldı. Beşiktaş camiasından Dany transferinden dolayı özür diliyorum"(DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 57 = 61