Fikret Orman'dan slogan açıklaması

Beşiktaş'ta Çarşı grubunun Beşiktaş-Trabzonspor maçında attığı "Her yer Taksim, her yer direniş" sloganlarının ardından açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman'dan slogan açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ın "siyasete alet edilmesinden dolayı" çok rahatsız olduğunu söyleyerek, "Devletimize saygılıyız" diye konuştu.

Beşiktaş'ta Çarşı grubunun Beşiktaş-Trabzonspor maçında attığı "Her yer Taksim, her yer direniş" sloganlarının ardından açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yaşananların "bir dakikalık provokasyonla" başladığını iddia etti.

Beşiktaş'ın siyasete alet edildiğini savunan Orman, "Devletimize saygılıyız. İlişkilerimiz de kötü değil aksine iyi" diye konuştu.

Orman Çarşı'nın attığı sloganlara ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

"Çok abartılacak bir durum yok. Her şey 1 dakika süren bir provokasyonla başladı. Bu halksal bir şey. Bizim oraya mani olmamız mümkün değil. Ama her zaman söylüyorum siyaset, siyasetçilerin yapması gereken bir şey. Futbol ve basketbol salonları spor yapılacak yerlerdir. Buralara siyasetin taşınması doğru değildir. Beşiktaş'ın da bu işlere alet edilmesinden rahatsızlık duyuyorum. İnşallah bu tür şeylerin yavaş yavaş ortadan kalkacağına inanıyorum. Biz spor kulübüyüz. Devletimize saygılıyız. İlişkilerimiz de kötü değil aksine iyi. Bu şekilde de devam edeceğiz."

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir