Fikret Orman ve yönetim, mazbatalarını aldı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetimi, mazbatalarını düzenlenen törenle aldı.

Fikret Orman ve yönetim, mazbatalarını aldı16 Haziran Olağan Seçimli Genel Kurulu'nun ardından Beşiktaş Kulübü Başkanlığı'na seçilen Başkan Fikret Orman, Akaretler'deki kulüp binasında Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'in elinden mazbatasını aldı.

FİKRET ORMAN: YAPACAK COK İŞİMİZ VAR

Seçimin oldukça renkli ve yorucu bir maraton olduğunu ifade eden Başkan Fikret Orman, "Camiamazı temsil eden kişi olarak tansiyonun düşük olmasını ve camiamıza yakışır konrge olması için elimden geleni gösterdim. Kulübümüzün gerçek sahipleri bizlere bir dönem daha görev verdiler." dedi.

Kendilerine oldukça zorlu bir sürecin beklediğini bildiklerini kaydeden Başkan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizim çok zor işlerimiz var. Bizleri çok zorlu bir üç sene bekliyor. Allah bana ve arkadaşlarıma güç versin. Bu süreçte Beşiktaş'ta yapılacak cok iş var. Geriden gelerek yapıyoruz. Stadı yapmak için uğraşıyoruz. Stadı yapmamız lazım. Stat en kısa sürede başlayıp en kısa sürede bitirelecektir. Stat konusunda bizlere destek olan herksese teşekkür ediyorum. İşimiz zor. Kimsenin tahmin etmediği bir senede mali problemlerimizi çözdük. Ancak yapılacak daha çok işimiz var."

Başkan Fikret Orman, üç yıl içinde yapacakları konusunda da şunları kaydetti: "Beşiktaş'a yakışan borçsuz, ayakları yere basan, yatırımlarını tamamlamış, tesisleşmesini tamamlamış, istikrarlı büyüyerek, Avrupa'da başarıyı yakalayan bir kulüp olmak istiyoruz. Bizim tek amacımız Beşiktaş'ı Türkiye'nin en büyük kulübü olarak görmektir."

Öte yandan UEFA Disiplin Kurulu'nun Beşiktaş Kulübü hakkında bugün vermesi beklenen karar hakkında da Fikret Orman, "UEFA da Beşiktaş'ın haklılığını tescil edecektir. İnancım o dur. İnşallah iyi olacaktır." ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.