Fernandes'le ilgili şok iddia!

Beşiktaşlı Fernandes, Kasımpaşa maçının sonrasında yeni bir skandala imza attı.

Fernandes'le ilgili şok iddia!

Beşiktaş'ın problemli yıldızı Manuel Fernandes, bu kez de takım arkadaşlarına küstü... Gece gezmeleriyle ünlü futbolcu, olaylı Kasımpaşa maçının ardından gece kulübüne gitti, çağırdığı takım arkadaşları davetini kabul etmeyince onlara tavır aldı...

Kartal'ın bir önceki hafta Sivas'la oynadığı maçtan 2 gece önce Billionaire Club'da kız arkadaşıyla sabaha kadar eğlenen ve 18 bin TL hesap ödeyen Fernandes, tribünden sahaya atlayan bir seyircinin saldırısına uğradığı Kasımpaşa karşılaşmasından sonra da Bedroom Club'da loca ayırttı.

Takım arkadaşlarından Hugo Almeida, Oğuzhan Özyakup ve Ersan Gülüm'ü de çağıran Fernandes, “Bakın gelmeyenle konuşmam, sizi de bekliyorum” dedi. Ancak 3 oyuncu da “Ne işimiz var orada?” diyerek gitmek istemediler. Fernandes ısrar edip, daha sonra telefonla arasa da takım arkadaşlarını ikna edemedi.

Portekizli, kendisiyle birlikte gece kulübüne gelmeyen arkadaşlarına çok bozuldu ve şimdi Almeida, Oğuzhan ve Ersan'a soğuk davranıyor.

'İdmana da çıkmam' dedi Almeida ikna etti

Portekizli oyuncu saldırıya uğradığı Kasımpaşa maçından sonra soyunma odasında çok sinirliydi... "Artık Türkiye'de oynamayacağım" diyen Fernandes, ayrıca 'idmanlara bile çıkmayacağını' belirtti... Ancak daha sonra Fernandes'le konuşan Almeida, antrenmanlara çıkmazsa ceza alacağını, her şeyin daha da kötüye gideceğini söyleyip takım arkadaşını ikna etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir