Fener'de 2 bomba birden

Başkan Yıldırım verdiği sözü tuttu ve Paraguaylı starın işini Dünya Fenerbahçeliler Günü”nde bitirdi. Kanarya şimdi Mevlüt ile Cenk’ten birisini daha alacak.

Fener'de 2 bomba birden

CARDOZO TRANSFERİ TAMAM, SIRA YERLİ GOLCÜDE
Fenerbahçeli taraftarlara müjde üzerine müjde. Başkan Aziz Yıldırım önce takımın Şampiyonlar Ligi’ne katılacağını duyurduktan sonra, transferde söz verdiği hamleyi bitirdi. Kanarya’nın patronu önceki gün (19.07) Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde Benficalı Cardozo için kulübü ile son görüşmeleri yaptı. Ve golcü oyuncunun bonservisi için Portekizliler’le 12 milyon euro karşılığında anlaşma sağlandı. Bu iş bittikten sonra ise Yıldırım rotayı yerli golcülere çevirdi.
Fener için Trabzonspor’a hayır
Sarı-Lacivertli takımın hedefinde ise 2 golcü bulunuyor. Bunlardan birisi Gaziantepsporlu Cenk Tosun. Trabzonspor’un da çok istediği yıldız oyuncunun daha önce kulübünde kalacağı belirtilmişti. Ancak Cenk’in Fenerbahçe de devrede olduğu için Bordo-Mavililer’e hayır yanıtı verdiği öğrenildi. Bu arada Cenk’in 2017’ye kadar sözleşmesinin uzatıldığını açıklayan Gaziantepspor’un, yıldız oyuncu ile böyle bir anlaşma yapmadığı ortaya çıktı. Cenk, takımında kalırsa sezon sonunda serbest kalacak.
İki golcü ile transfer bitecek
Kanarya’nın diğer adayı ise Rennesli Mevlüt Erdinç. Milli futbolcunun da adı sık sık tüm takımlarımızın transfer gündeminde yer alıyordu. Ancak şu anda Fener en ciddi adımı atmış görünüyor. Taraftarlara iki bomba birden hediye etmeyi planlayan Başkan Yıldırım’ın Cardozo’nun işini bitirmesine rağmen resmi açıklamayı yapmak için diğer golcü transferinin noktalanmasını bekliyor. Cenk ya da Mevlüt’ten birisi ile her konuda anlaşma sağlanırsa iki transfer birden kamuoyuna duyurulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir