Fenerbahçe'nin eli kolu bağlandı

Bir çok takım yurt dışı kampına başlar ya da programını yaparken, F.Bahçe UEFA Tahkim Kurulu'ndan çıkacak karara kadar özel maç bile ayarlayamıyor.

Fenerbahçe'nin eli kolu bağlandıF.Bahçe, UEFA Tahkim Kurulu süreci nedeniyle yurt dışı kampı ve hazırlık maçı programını bile yapamıyor. UEFA!'nın ya da CAS'ın cezayı kaldırması halinde Temmuz sonu ve Ağustos başında ön eleme oynayacak olan sarı lacivertliler bu nedenle hazırlık maçı programını yapma konusunda güçlük yaşıyor. Tahkim'den çıkacak sonucun ardından program yapacak olan sarı lacivertlilerin elinde çok alternatifli programlar var.

UZAK DOĞU'DAN BİLE TEKLİF VAR

Sarı lacivertlilere şu anda Uzakdoğu'dan ve Avrupa'nın çeşitli yerlerden hazırlık maçı teklifleri geliyor. şampiyonlar ligi'nde ön eleme oynayacaklarını düşünerek Rio Ferdinand'ın Testimonial maçı için Manchester United Kulübü'nden gelen teklifi de geçtiğimiz ay reddeden sarı lacivertliler hiçbir teklifi şu an için kabul edemiyorlar.

TAHKİM KARARI BELİRLEYİCİ OLACAK

UEFA Tahkim Kurulu'nun vereceği karar hem Ersun Yanal'ın antrenman programının yeniden şekillenmesine hem de hazırlık maçlarının netleşmesine yol açabilir. Sarı lacivertli kulüp, UEFA Tahkimi'nde cezanın kaldırılması durumunda bu tekliflerden programlarına uygun olacanları seçecekler. Aksi takdirde alternatif bir program belirlenecek ve bu programa göre yeni tekliflere göre sarı lacivertlilerin yeni sezon hazırlıkları netleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir