Fenerbahçelileri üzecek açıklama!

Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği Oscar Cardozo için menajeri Aldave, kulubü Benfica'nın bir an önce karar vermesi gerektiğini söyledi.

Fenerbahçelileri üzecek açıklama!

Fenerbahçe'nin transfer etmek için uzun mesai harcadığı ancak kulübü Benfica'nın uzlaşmaz tavırları nedeniyle vazgeçtiği Oscar Cardozo'nun menajeri Pedro Aldave, Portekiz basınına konuştu.

Pedro Aldave; "Oscar Cardozo'nun Benfica'da kalma olasılığı, gitme olasılığından daha fazlalaştı. Ayrılması için bir şansı olacaksa, ayrılacak veya Benfica'da kalacak çünkü bir kontratı var" açıklamasını yaptı.

Aldave, Cardozo'nun ayrılmak istediğini dile getirirken "Benfica, kendisiyle kontratı olan bir oyuncuya ne yapması gerektiğini bilmeli çünkü Cardozo Benfica'nın kendisi hakkında vereceği kararı bekliyor" diyerek açıklamalarını noktaladı.

Fenerbahçe, Cardozo için önerdiği 10 milyon euroyu, Benfica'nın isteği olan 15 milyon euroya yükseltmesine rağmen, Portekiz kulübünün banka teminatıyla birlikte parayı kısa vadede talep etmesi sarı lacivertlileri bu transferden vazgeçirdi.

(Sporx)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir